مزایای استفاده از سایت موسسه حقوقی دادآرمان

سایت موسسه حقوقی و خدمات حقوقی

سایت خدمات حقوقی چیست و چه خدماتی دارد ؟

چنانچه افراد درگیر دعاوی و مسائل حقوقی یا کیفری باشند، یکی از راهکارها برای حل و فصل مشکلات قضایی و پاسخ به سوالات آنها، این است که به یک وکیل با تجربه مراجعه کنند و با او در خصوص مشکل قضایی خود مشورت نمایند و از وکیل برای پیگیری پرونده ی خود کمک و راهنمایی بخواهند و در واقع مشورت با یک وکیل با تجربه بهترین گزینه در مورد رفع مشکلات قضایی و آگاهی از قوانین و رویه مراجع ذی صلاح در رسیدگی به دعوی است.
امروزه بر خلاف گذشته برای مراجعه به یک وکیل با تجربه و کاردان روش های متعددی وجود دارد که افراد با توجه به شرایط خود می توانند با استفاده از یکی از این روش ها به وکیل مراجعه کرده و با او در خصوص مشکل خود مشورت کنند و سوالات خود را مطرح نمایند و به پاسخ سوالات خود برسند.
یکی از روش های ارتباط با وکیل در دعاوی خانواده (وکیل طلاق، وکیل مهریه ، وکیل ارث….) ، ملکی ، کیفری ، مهاجرت …. ، مراجعه به سایت موسسه حقوقی است. امروزه به دلیل توسعه ی فن آوری های مخابراتی و افزایش استفاده از انواع گوشی های هوشمند، تبلت، لپ تاپ و رایانه، امکان دسترسی به سایت موسسه حقوقی بسیار آسان است و افراد می توانند با وسایلی که به آن اشاره شد، وارد فضای مجازی شده و به سایت موسسه حقوقی مراجعه کرده و از این طریق با بهترین وکلای حقوقی و کیفری ارتباط برقرار کرده و سوالات و مشکلات خود را مطرح نماید.
در ادامه به مزایای مشاوره با وکلای سایت موسسه حقوقی می پردازیم.

آدرس وب سایت موسسه حقوقی دادآرمان :

www.dadarman.com

شماره تماس های موسسه ثبتی حقوقی دادآرمان :

021-22904873

021-22904874

09128400921

مزایای مشاوره با وکلای موسسه حقوقی

همان طور که گفته شد، امروزه با روش های مختلفی می توان به وکلای پایه یک مراجعه کرد و با آنها مشورت نمود؛ که یکی از این روش ها مراجعه به سایت موسسه حقوقی است. روش های دیگری نیز برای مراجعه به وکیل وجود دارد، که در ادامه به این روش ها نیز به صورت مختصر اشاره می کنیم.
از گذشته افراد برای مشورت با یک وکیل پایه یک به صورت حضوری به دفتر وکیل مراجعه می کردند و در خصوص مشکلات حقوقی یا کیفری خود با وکیل صحبت می کردند و وکیل نیز آنها را راهنمایی می کرد و یا وکالت آنها را برای پیگیری پرونده در مراجع قضایی قبول می کرد.
همچنین یکی دیگر از روش های ارتباط با وکیل، از طریق تماس تلفنی و دریافت مشاوره ی تلفنی است. به این ترتیب که وکیل شماره تلفن خود را در اختیار افراد قرار می دهد و این امکان را فراهم می کند که آنها بتوانند با شماره تلفن وی تماس بگیرند و سوالات خود را در خصوص انواع دعاوی قضایی و مسائل حقوقی مطرح کرده تا وکیل آنها را راهنمایی کند و راهکارهای مناسبی را برای رفع مشکل آنها ارائه نماید.

اما سوال این است که کدام یک از این روش ها بهترین گزینه برای مراجعه به وکیل است؟

برای پاسخ به این پرسش باید گفت، قطعا بهترین شیوه آن است که وکیل بتواند با صرف کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه افراد را راهنمایی کند و افراد بدون اینکه زمان زیادی را برای ملاقات با وکیل صرف کنند و یا هزینه های گرانی را بپردازند، بتوانند از مزایای مشاوره با یک وکیل با تجربه برخوردار شوند.
چنانچه کاربران فضای مجازی برای رفع مشکلات قضایی خود به سایت موسسه حقوقی مراجعه کنند و سوالات خود را با یک وکیل با تجربه و متخصص مطرح کنند، در این صورت دیگر نیاز به صرف وقت زیاد برای مراجعه ی حضوری به دفتر وکیل نمی باشد و وکیل به صورت آنلاین سوالات آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خواهد داد. امروزه این ویژگی مشاوره با وکیل سایت موسسه حقوقی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است، چون به دلیل افزایش ترافیک و شلوغی وسایل حمل و نقل عمومی و گاهی هم دور بودن دفتر وکیل از محل کار یا زندگی مراجعین، آنها ترجیح می دهند بدون صرف زمان در ترافیک و شلوغی خیابان ها به صورت آنلاین و غیر حضوری مشکلات قضایی خود را با وکیل موسسه حقوقی مطرح کنند و از او برای رفع مشکل خود کمک و راهنمایی بخواهند.
از دیگر مزایای ارتباط با وکلای پایه یک از طریق سایت موسسه حقوقی، صرفه جویی در هزینه است؛ زیرا وکلای سایت موسسه حقوقی، کاربران را به صورت رایگان یا با هزینه ی کم راهنمایی می کنند و در این صورت افراد بدون نیاز به پرداخت حق مشاوره های گران می توانند، برای مشورت با یک وکیل با تجربه و کاردان اقدام کنند تا وکیل به حل و فصل پرونده ی آنها کمک نماید و با راهکارهای قانونی که ارائه می دهد موجب افزایش احتمال موفقیت پرونده ی آنها در دادگاه شود.
البته باید اشاره کنیم، که طرح سوالات قضایی و ارتباط با وکیل از طریق سایت موسسه حقوقی به دلیل دسترسی آسان به فضای مجازی و پاسخگویی وکلای سایت موسسه حقوقی در تمام ساعات شبانه روز می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای رفع مشکلات حقوقی یا کیفری افراد باشد.
چنانچه کاربران بخواهند با مراجعه به سایت موسسه حقوقی با یک وکیل پایه یک ارتباط برقرار کرده و با او مشورت کنند و مشکلات خود را مطرح نمایند، در صورتی که نیاز به بررسی اسناد و مدارک پرونده باشد، کاربران می توانند به صورت آنلاین مدارک خود را در اختیار وکیل موسسه حقوقی قرار داده تا وکیل بتواند با مطالعه و بررسی مدارک، پاسخ دقیق تر و راهکار مناسب تری را ارائه نماید.

آیا امکان ملاقات حضوری با وکلای حقوقی وجود دارد؟

یکی از سوالاتی که کاربران در خصوص مشاوره با وکلای پایه یک سایت موسسه حقوقی می پرسند، این است که آیا پس از مشاوره ی غیر حضوری با وکلای سایت موسسه حقوقی، می توان به صورت حضوری نیز با او ملاقات کرد و از مزایای مشاوره ی حضوری نیز بهره مند گردید؟
در پاسخ به این سوال باید گفت، چنانچه کاربران فضای مجازی با وکیل سایت موسسه حقوقی مشورت کنند و وکیل آنها را راهنمایی و مشاوره نماید، اما به دلیل پیچیدگی پرونده ی قضایی، نیاز به بررسی اسناد و مدارک پرونده و مشاوره ی حضوری باشد، افراد می توانند با تعیین وقت ملاقات حضوری به دفتر وکیل مراجعه کنند و اسناد و مدارک خود را در اختیار وکیل قرار دهند تا وکیل با صرف زمان کافی پرونده را مطالعه و بررسی کند و نکات مهم در خصوص پرونده را که موجب موفقیت آن در دادگاه می شود را به موکلین گوشزد نماید و یا با توافق موکل، وکالت پرونده را قبول نماید و برای رسیدگی به پرونده به مراجع قضایی رجوع کند و راهکارهای قانونی و موثر برای موفقیت پرونده به نفع موکل خود را در اختیار او قرار دهد.

هزینه مشاوره وکلای موسسه حقوقی چقدر است؟

اغلب وکلای سایت موسسه حقوقی کاربران را به صورت رایگان مشاوره و راهنمایی می کنند؛ اما چنانچه مشاوره با وکلای سایت موسسه حقوقی هزینه ای داشته باشد، این هزینه اندک بوده و نسبت به حق مشاوره ی حضوری توسط وکیل بسیار کمتر می باشد، از این رو به دلیل مشاوره ی رایگان و یا با هزینه ی کم، توسط وکلای سایت موسسه حقوقی بسیاری از افراد تمایل دارند، برای رفع مشکلات حقوقی خود و مشورت با وکیل پایه یک دادگستری به سایت موسسه حقوقی مراجعه کنند و مشکلات خود را با وکلای با تجربه در میان بگذارند و سوالات خود را مطرح کنند و از این طریق به قوانین و رویه دادگاه ها و مراجع ذی صلاح برای رسیدگی به پرونده آگاه شوند و از حضور یک وکیل با تجربه در پرونده ی خود به صورت آنلاین بهره مند شوند.
البته باید به این نکته توجه داشت، چنانچه مشکل قضایی افراد با مشاوره ی آنلاین رفع نشود و آنها بخواهند به صورت حضوری به وکیل مراجعه کنند، هزینه مشاوره ی حضوری با وکیل، نسبت به هزینه مشاوره ی آنلاین از طریق سایت موسسه حقوقی بیشتر بوده و مراجعین در این صورت باید هزینه مشاوره ی حضوری را پرداخت نمایند.

تحصیلات وکلای سایت موسسه حقوقی چیست؟

کلیه وکلای سایت موسسه حقوقی که کاربران را به صورت آنلاین و غیر حضوری در فضای مجازی راهنمایی می کنند، از وکلای پایه یک دادگستری هستند که دارای تحصیلات دانشگاهی در مقطع کارشناسی (لیسانس) یا بالاتر در رشته ی حقوق یا رشته ی فقه و مبانی حقوق اسلامی یا هم‌‌ تراز آن در حوزه ی علمیه، هستند که در آزمون وکالت قبول شده و با گذراندن دوره ی کارآموزی، زیر نظر وکیل سرپرست، موفق به دریافت گواهی وکالت پایه یک شده اند.
وکیل پایه یک سایت موسسه حقوقی می تواند در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری فعالیت و افراد را مشاوره و راهنمایی نماید، اما هر یک از وکلای سایت موسسه حقوقی بر حسب علاقه ی خود تنها در یک یا چند حوزه ی قضایی فعالیت می کنند و در زمینه ی فعالیت خود افراد را راهنمایی یا قبول وکالت می نمایند.
به این ترتیب، هر یک از وکلای سایت موسسه حقوقی در حوزه ی فعالیت خود بسیار با تجربه بوده و به کلیه قوانین و رویه مراجع قضایی در زمینه ای که در خصوص آن فعالیت می کند، آگاه است و در حل و فصل پرونده های زیادی موفق بوده و به دلیل حضور یک وکیل با تجربه در پرونده و پیگیری دعوی توسط او از تضییع حقوق موکلین جلوگیری شده است و آنها به حق و حقوق خود رسیده اند و رای دادگاه به نفع آنها صادر شده است.

وکلای سایت موسسه حقوقی در چه زمینه ای کاربران را راهنمایی می کنند؟

همان طور که به این نکته اشاره کردیم، هر یک از وکلای سایت موسسه حقوقی در یک یا چند زمینه ی قضایی تجربه داشته و در خصوص آن کاربران را راهنمایی می کنند و هر یک از کاربران برای مشورت با وکیل باید به وکیلی مراجعه نمایند که در زمینه ی مورد نظر فعالیت می کند. هر یک از وکلای سایت موسسه حقوقی در خصوص یکی از موضوعات حقوقی یا کیفری زیر افراد را راهنمایی و یا وکالت آنها را قبول می کنند:
* وکیل خانواده مانند وکیل طلاق، وکیل مهریه و غیره
* وکیل ملکی
* وکیل امور مهاجرت
* وکیل امور حسبی
* وکیل دعاوی کیفری مانند سرقت، جعل، مواد مخدر، کلاهبرداری، رابطه نامشروع و غیره
وکلای سایت موسسه حقوقی بسیار با تجربه بوده و از جدیدترین قوانین و یا قوانین نسخ شده آگاه بوده و به رویه مراجع قضایی در رسیدگی به دعاوی آگاه بوده، از این رو چنانچه روند رسیدگی به پرونده توسط یک وکیل با تجربه پیگیری شود، از اطاله ی دادرسی و طولانی شدن زمان رسیدگی به پرونده جلوگیری شده و در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده ی موکلین حل و فصل خواهد شد و آنها به نتیجه ی دلخواه خود می رسند.

چرا باید با وکلای سایت موسسه حقوقی مشورت کنم؟

با توجه به آنچه تا کنون گفته شد، دریافتیم که وکلای موسسه حقوقی بسیار با تجربه بوده و با راهنمایی افراد بسیاری توانسته اند به رفع مشکلات قضایی آنها اعم از حقوقی یا کیفری کمک بسزایی نمایند. از این رو توصیه می شود، چنانچه افراد قصد شکایت یا طرح دادخواستی را دارند و یا قصد انجام معاملات یا انعقاد قراردادی را دارند، در هر یک از این زمینه ها با وکیل متخصص مشورت کنند.
معمولاً افراد هیچ گونه آگاهی در خصوص قوانین و رویه دادگاه ها ندارند و با مراجع ذی صلاح و نحوه ی رسیدگی آنها برای حل و فصل پرونده ها آشنا نیستند، به همین دلیل ممکن است نتوانند دادخواست یا شکایت خود را به صورت صحیح و قانون مطرح کنند و دادخواست آنها از سوی دادگاه رد شود و موجب هدر رفتن هزینه و زمان آنها شود و یا به دلیل عدم توانایی در جمع آوری اسناد و مدارک مورد نیاز و ارائه به دادگاه و عدم وجود مدارک کافی در پرونده، نتوانند ادعای خود را در دادگاه ثابت کنند و رای دادگاه به ضرر آنها صادر شود و از این جهت آنها متحمل ضرر و زیان شوند که گاهی ممکن است این ضرر بسیار سنگین و جبران ناپذیر باشد و تاثیر منفی آن در زندگی شخصی افراد تاثیر چشم گیری بگذارد.
به همین دلیل توصیه می شود، اگر قصد دارید شکایت یا دادخواستی را طرح کنید یا پرونده ی خود را پیگیری نمایید، ابتدا با یکی از وکلای با تجربه ی موسسه حقوقی مشورت نمایید و در صورتی که مشکل شما به دلیل اهمیت و حساسیت موضوع یا پیچیدگی پرونده با مشاوره ی غیر حضوری به صورت آنلاین رفع نشد، می توانید به صورت حضوری به وکیل موسسه حقوقی مراجعه کنید و از خدمات وکیل به صورت حضوری بهره مند شوید و برای حل و فصل مشکل خود از وکیل کمک و مساعدت بخواهید تا وکیل با دانش و تجربه ی خود شما را راهنمایی کرده و احتمال موفقیت شما در پرونده افزایش یابد.

مشاوره با وکلای موسسه حقوقی در خصوص دعاوی حقوقی

دعاوی قضایی شامل دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. دعاوی حقوقی آن دسته از دعاوی هستند که به دلیل نا آگاهی افراد از قوانین و تعهدات خود و دیگران در انجام معاملات و عقد قراردادها و موارد دیگر واقع می شود. در حقیقت در دعاوی حقوقی جرمی اتفاق نیفتاده است و هیچ یک از طرفین دعوی مجرم نیستند، بلکه هدف افراد از طرح دادخواست حقوقی، الزام طرف مقابل به انجام تعهدات و یا اثبات حق و حقوقی به نفع خود است، از جمله این دعاوی می توانیم به دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی مربوط به ثبت احوال و امور حسبی و غیره اشاره کنیم.
وکلای حقوقی سایت موسسه حقوقی که در حوزه ی دعاوی حقوقی فعالیت دارند به قوانین حقوقی مانند قانون مدنی و قانون آیین دادرسی مدنی و قوانین دیگر در این حوزه آگاهی دارند و از نحوه ی بررسی و رسیدگی به دعاوی حقوقی توسط مراجع قضایی مانند دادگاه ها و شوراهای حل اختلاف مطلع بوده، از این رو افراد می توانند با اعتماد کامل به وکلای سایت موسسه حقوقی، اقدام به طرح سوالات خود و مشورت با وکیل سایت موسسه حقوقی نمایند.

مشاوره با وکلای سایت موسسه حقوقی در خصوص دعاوی کیفری

دعاوی کیفری نسبت به دعاوی حقوقی از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ زیرا در دعاوی کیفری جرمی اتفاق افتاده است و یکی از طرفین دعوی در صورت اثبات در دادگاه، مجرم تلقی می شود و از سوی قاضی دادگاه طبق قانون برای او مجازاتی تعیین خواهد شد، که این مجازات ممکن است حبس، شلاق، پرداخت جزای نقدی توسط مجرم و تبعید و غیره باشد؛ به همین دلیل دعاوی کیفری اهمیت ویژه ای نسبت به دعاوی حقوقی دارند که باید حتماً هر یک از طرفین دعوی کیفری یا همان شاکی و مشتکی عنه (متهم) برای پیگیری پرونده ی خود در مراجع قضایی با وکیل پایه یک دادگستری مشورت کنند که می تواند یکی از وکلای کیفری سایت موسسه حقوقی باشد که در کار خود بسیار با تجربه است و پرونده های مشابه زیادی را به نفع موکلین خود حل و فصل کرده و موفق به احقاق حق موکل خود در دادگاه شده و از تضییع حقوق او جلوگیری کرده است.
توصیه می شود، برای مشورت با یک وکیل کیفری با تجربه به سایت موسسه حقوقی مراجعه کنید و در خصوص دعوی کیفری خود با او مشورت کرده و راهنمایی ها و راهکارهای لازم در خصوص پیگیری پرونده ی خود را دریافت نمایید تا به دلیل عدم آگاهی از قوانین و ناتوانی در ارائه مدارک کافی، حق شما در دعوی کیفری ضایع نشود و دچار ضرر و زیان نشوید.نما

0 0 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها