موسسه حقوقی آنلاین - موسسه حقوقی دادآرمان

موسسه حقوقی آنلاین

شناخت موسسه حقوقی آنلاین

موسسه حقوقی آنلاین، موسسه ای است که وکلای آن، وکلای پایه یک دادگستری هستند که در زمینه های مختلف قضایی اعم از حقوقی و کیفری تجربه و فعالیت دارند و می توانند در حوزه های مختلف قضایی کاربران فضای مجازی را به صورت آنلاین و غیر حضوری مشاوره و راهنمایی کنند.
برای طرح سوالات قضایی و مشاوره توسط وکلای موسسه حقوقی آنلاین، تنها کافی است، کاربران فضای مجازی، دارای گوشی هوشمند، یارانه و لپ تاپ باشند و از طریق پیام رسان های گوناگون مانند واتساپ و تلگرام با موسسه حقوقی انلاین ارتباط برقرار کرده و سوالات و مشکلات حقوقی و کیفری خود را مطرح نمایند.

وکلای موسسه حقوقی انلاین کاربران را در چه زمینه هایی راهنمایی می کنند؟

همان طور که گفته شد وکلای موسسه حقوقی آنلاین، وکلای با تجربه و پایه یک دادگستری هستند و هر یک از وکلای موسسه حقوقی انلاین در یک یا چند زمینه ی قضایی فعالیت می کنند و با توجه به اینکه سوالات کاربران در خصوص کدام یک از موضوعات حقوقی یا کیفری است، وکیلی که در حوزه ی مورد نظر تجربه و فعالیت دارد، سوالات کاربران را پاسخ می دهد و به حل و فصل مشکلات قضایی افراد کمک بسزایی می نماید. وکلای موسسه حقوقی آنلاین در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری، کاربران را در مورد تنظیم دادخواست یا شکایت و پیگیری دعاوی در مراجع قضایی مشاوره می دهند.

مزایای مشاوره توسط وکلای موسسه حقوقی آنلاین

امروزه مراجعه به وکلای موسسه حقوقی آنلاین و طرح سوالات و مشکلات قضایی توسط کاربران فضای مجازی نسبت به گذشته افزایش چشم گیری داشته است؛ اما دلیل تمایل کاربران در خصوص مشاوره توسط وکلای موسسه حقوقی آنلاین چیست؟
مشاوره ی غیر حضوری توسط وکلای موسسه حقوقی آنلاین، مزایایی دارد که سبب می شود، افراد برای حل مشکلات قضایی خود به موسسه حقوقی انلاین مراجعه کرده و در مورد مشکلات قضایی خود با وکلای با تجربه ی موسسه حقوقی انلاین مشورت نماید.
اکنون به برخی مزایای مشاوره ی غیر حضوری توسط وکلای موسسه حقوقی انلاین اشاره می کنیم.
از مزایای مشاوره ی غیر حضوری توسط وکلای موسسه حقوقی آنلاین، صرفه جویی در وقت کاربران است. چنانچه افراد برای حل مشکلات قضایی خود اعم از حقوقی و کیفری با وکلای موسسه حقوقی آنلاین به صورت غیر حضوری ارتباط بر قرار کنند و سوالات خود را مطرح نمایند، دیگر برای مشورت با یک وکیل با تجربه نیازی به مراجعه ی حضوری به دفتر وکیل نمی باشد و از هدر رفتن زمان برای رفت و آمد به دفتر وکیل جلوگیری خواهد شد. همچنین مشاوره توسط وکلای موسسه حقوقی آنلاین، رایگان بوده یا هزینه کمی دارد و به این ترتیب کاربران فضای مجازی بدون پرداخت هزینه های گزاف برای مشاوره با وکیل، سوالات خود را مطرح می کنند.
از دیگر مزایای مشاوره با وکلای موسسه حقوقی آنلاین، دسترسی آسان به وکلای با تجربه و کاردان می باشد. وکلای موسسه حقوقی آنلاین، کاربران را در کوتاه ترین زمان ممکن و در بیشترین ساعات شبانه روز راهنمایی می کنند و به حل مشکلات قضایی آنها می پردازند و پاسخگوی سوالات حقوقی و کیفری آنها در زمینه های مختلف می باشند.
همچنین کاربران می توانند به صورت آنلاین مدارک خود را برای وکیل ارسال نماید تا وکیل با مطالعه و بررسی مدارک پاسخ دقیق تری برای رفع مشکل قضایی کاربران بر اساس قانون ارائه نماید.
با توجه به آنچه گفته شد، مشورت با وکلای موسسه حقوقی انلاین، یکی از بهترین و کارآمدترین روش ها برای مشاوره و راهنمایی توسط یک وکیل با تجربه و متخصص است و افراد می توانند با مراجعه به موسسه حقوقی انلاین برای طرح دادخواست یا شکایت و پیگیری پرونده خود در مراجع قضایی و رویه دادگاه ها اطلاعاتی را کسب نمایند که به پیگیری و حل و فصل پرونده ی آنها کمک بسزایی می نمایند.
به این ترتیب افراد با مراجعه به موسسه حقوقی انلاین، می توانند بدون صرف وقت و هزینه و با دسترسی آسان به وکیل با تجربه، اقدام به طرح دادخواست و پیگیری پرونده ی خود بنمایند و به نتیجه ی مطلوبی نیز دست پیدا کنند.

مشاوره با وکلای موسسه حقوقی آنلاین در خصوص دعاوی کیفری

دعاوی کیفری دعاوی هستند که در آن جرمی واقع شده است و یک طرف دعوی، متهم قرار دارد که در صورت اثبات جرم در دادگاه، مجرم شناخته می شود و طبق قانون برای او مجازات تعیین خواهد شد. به همین دلیل دعاوی کیفری از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند؛ زیرا اگر شخصی به جرمی متهم شود، اما بی گناه باشد و نتواند برای اثبات بی گناهی خود اسناد و مدارک کافی به دادگاه ارائه دهد، در این صورت مجرم تلقی خواهد شد و به مجازات محکوم می شود که ممکن است این مجازات بسیار سنگین باشد و موجب گردد، زندگی متهم، تباه شود و او باید خسارت جبران ناپذیری را بپردازد.
وکلای کیفری موسسه حقوقی انلاین، به قوانین کیفری مانند قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری و رویه دادگاه ها در رسیدگی به دعوی کیفری آشنا بوده و از قوانین جدید کیفری و همچنین قوانین نسخ شده آگاه می باشند. دعاوی سرقت، مواد مخدر، رابطه نامشروع، کلاهبرداری و جعل از جمله دعاوی کیفری هستند که می توان در خصوص آنها با وکلای کیفری موسسه حقوقی آنلاین مشورت کرد.
از این رو توصیه می شود، چنانچه متهم یک پرونده ی کیفری هستید، برای آگاهی از قوانین و رویه دادگاه در رسیدگی به جرمی که به آن متهم شده اید، با وکلای موسسه حقوقی انلاین تماس گرفته و با او در خصوص پرونده ی خود مشورت نمایید؛ تا وکیل کیفری موسسه حقوقی انلاین، شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بدون صرف وقت اضافی و بدون دریافت هزینه های گزاف راهنمایی و مشاوره نماید و به این ترتیب می توانید بدون اینکه هزینه ای پرداخت نمایید یا زمانی را صرف کنید، از مزایای مشاوره با یک وکیل با تجربه در امور کیفری بهره مند شوید و در دفاع از خود قدمی را بردارید، که موجب اثبات بی گناهی شما در دادگاه شود. حال ممکن است شما شاکی یک پرونده ی کیفری باشید، در این صورت باید بتوانید در خصوص اتهامی که به شخص متهم وارد کردید، اسناد و مدارک کافی و محکمه پسند به دادگاه ارائه نمایید، در غیر این صورت ممکن است متهم نیز از شما برای اعاده ی حیثیت خود شکایت کند.
اگر شاکی یک دعوی کیفری هستید در خصوص پیگیری پرونده ی خود با وکیل کیفری موسسه حقوقی آنلاین مشورت کنید و از قوانین و رویه دادگاه در مورد جرم مورد اتهام، اطلاعاتی کسب نمایید تا بتوانید با آگاهی و دانش بیشتر در خصوص اثبات ادعای خود تلاش کنید؛ در غیر این صورت ممکن است علاوه بر اینکه به حق خود نرسید و جرم متهم را نتوانید در دادگاه اثبات نمایید، مورد شکایت او نیز قرار بگیرید و از این رو دچار ضرر و زیان و خسارت شوید.
با توجه به آنچه گفته شد، در دعاوی کیفری، طرفین دعوی چه شاکی باشند یا متهم، باید برای پیگیری پرونده ی خود و آگاهی از قوانین با یک وکیل با تجربه که در امور کیفری فعالیت می کند، مشورت نمایند و یکی از راه های مراجعه به وکیل کیفری با تجربه و طرح سوالات و مشکلات کیفری، مراجعه به موسسه حقوقی انلاین و طرح سوالات کیفری با وکیل کیفری موسسه می باشد. وکیل کیفری می تواند به شما در خصوص طرح شکایت یا دفاع از خود و جمع آوری اسناد و مدارک برای ارائه به دادگاه مشاوره بدهد و به این ترتیب در حل و فصل پرونده ی کیفری و صدور رای دادگاه به نفع شما کمک بسزایی نماید.

مشاوره با وکلای موسسه حقوقی آنلاین در خصوص دعاوی سرقت

طبق قانون به ربودن مالی که متعلق به غیر است، سرقت می گویند. وکلای کیفری موسسه حقوقی انلاین می توانند اطلاعاتی را در مورد قوانین جرم سرقت، مجازات های آن و رویه دادگاه ها در این خصوص به افراد ارائه دهند و در تنظیم شکایت از سارق، شاکی را راهنمایی کنند.
یکی از سوالاتی که کاربران از وکیل کیفری موسسه حقوقی آنلاین می پرسند، این است که مال مسروقه چیست و باید چه شرایطی داشته باشد؟
مال مسروقه مالی است که توسط سارق (دزد) سرقت شده باشد و برای اینکه به آن مال، مال مسروقه اطلاق گردد، باید شرایطی داشته باشد. مال مسروقه باید شی بوده و قابل جابه‌جایی و نقل و انتقال باشد؛ همچنین مال مسروقه باید در زمان سرقت متعلق به شخص دیگری باشد. مال باید پس از سرقت، از مالکیت صاحب آن خارج شده و به تصرف سارق در آمده باشد. در این صورت به مال سرقت شده، مال مسروقه می گوییم.
سوال دیگری که در خصوص دعاوی سرقت، افراد برای دستیابی به پاسخ آن با وکلای کیفری موسسه حقوقی انلاین تماس می گیرند، در مورد انواع سرقت و مجازات های آن است.
سرقت بر حسب نوع و میزان مجازات و ماهیت آن به دو دسته ی سرقت حدی و سرقت تعزیری تقسیم می شود. سرقت حدی، سرقتی است که طبق ماده 268 قانون مجازات اسلامی 14 شرط را داشته باشد که به آن سرقت حدی اطلاق می گردد. هرگاه سرقت، 14 شرط نامبرده در ماده 268 قانون مجازات اسلامی را نداشته باشد، سرقت تعزیری محسوب می شود. سرقت تعزیری به دو دسته ی سرقت تعزیری ساده و مشدد تقسیم می شود.
یکی دیگر از موضوعاتی که افراد در مورد سرقت از وکلای کیفری موسسه حقوقی آنلاین سوالات زیادی می پرسند، مجازات سرقت های حدی و تعزیری است.
طبق قانون، مجازات و حد سرقت عبارتند از:
الف) بار اول: قطع چهار انگشت دست راست سارق از انتهای آن
ب) بار دوم: قطع پای چپ سارق از پایین برآمدگی
پ) بار سوم: حبس ابد سارق
ت) بار چهارم: اعدام سارق
آیا با گذشت شاکی در سرقت حدی سارق مجازات می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت، در سرقت حدی اگر شاکی قبل از شکایت نزد قاضی و اثبات آن، رضایت خود را از سارق اعلام نماید، سارق مجازات نخواهد شد؛ اما اگر رضایت شاکی بعد از این مرحله باشد، تأثیری در مجازات سارق ندارد.
وکیل کیفری موسسه حقوقی آنلاین در پاسخ به سوال تاثیر رضایت شاکی در مجازات سارق در سرقت تعزیری، پاسخ زیر را ارائه می دهد:
در سرقت تعزیری اگر قبل از طرح شکایت در دادسرا، شاکی که مال او توسط سارق برده شده است، رضایت دهد، پرونده مختومه خواهد شد؛ اما رضایت شاکی بعد از ارجاع پرونده نزد مقام تحقیق، موجب موقوفی تعقیب نخواهد شد؛ اما رضایت شاکی در این مرحله، موجب تخفیف مجازات سرقت تعزیری می‌ شود و سبب از بین رفتن کامل مجازات سرقت تعزیری نمی‌ شود.
از جمله سوالاتی که در خصوص مجازات جرم سرقت از وکیل کیفری موسسه حقوقی آنلاین پرسیده می شود، این است که آیا تکرار جرم سرقت تاثیری در مجازات دارد یا خیر؟
طبق ماده 666 قانون مجازات اسلامی، چنانچه سارق، جرم سرقت را تکرار نماید و برای ارتکاب جرم سرقت بیشتر از یک بار دستگیر شود، به حداکثر مجازات تعیین شده برای سرقت در این مورد محکوم خواهد شد.
* نکته: اگر سارق در تکرار جرم سرقت، سه فقره محکومیت قطعی داشته باشد، دادگاه نمی ‌تواند از جهات مخففه در ‌تعیین مجازات استفاده کند.
مال خر کیست؟ چنانچه شخصی با آگاهی از مسروقه بودن مالی آن را از سارق خریداری نماید و یا مال مسروقه را پنهان نماید، مال خر محسوب می شود و مجازات آن طبق قانون، ۶ ماه تا سه سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق می باشد. همچنین در صورتی که شخص، مال خری شغل و حرفه ی او باشد، به حداکثر مجازات تعیین شده در این مورد محکوم می شود.
افراد می توانند در خصوص هر یک از سوالات خود در مورد جرم سرقت و مجازات های قانونی آن با وکلای کیفری موسسه حقوقی آنلاین تماس گرفته و به صورت غیر حضوری سوالات خود را مطرح کنند و راهنمایی شوند.

مشاوره با وکلای موسسه حقوقی آنلاین در خصوص دعاوی حقوقی

دعاوی حقوقی بر خلاف دعاوی کیفری فقط به دلیل نا آگاهی افراد از قوانین واقع می شود و در این دعاوی جرمی اتفاق نیفتاده و شخصی مجرم نمی باشد. در دعاوی حقوقی طرفین دعوی خواهان و خوانده هستند و خواهان برای طرح دعوای خود به جای شکایت باید دادخواست تنظیم و تقدیم دادگاه نماید.
وکلای حقوقی موسسه حقوقی آنلاین می توانند افراد را در خصوص نحوه ی تنظیم دادخواست راهنمایی نمایند و در مورد پیگیری دعاوی حقوقی اطلاعاتی را به آنها ارائه دهند.
وکلای حقوقی موسسه حقوقی آنلاین به قوانین حقوقی مانند قانون مدنی، آیین دادرسی مدنی، قانون حمایت خانواده و همچنین رویه دادگاه ها در رسیدگی به دعاوی حقوقی آشنایی دارد و در این زمینه افراد را راهنمایی کرده و یا وکالت آنها را قبول می نماید.از جمله دعاوی حقوقی می توان به دعاوی ملکی، خانواده، امور حسبی و ثبت احوال و غیره اشاره نمود.

مشاوره با وکلای ملکی موسسه حقوقی آنلاین

چنانچه افراد در مورد دعاوی ملکی سوالاتی داشته باشند، می توانند برای مشاوره با یک وکیل ملکی با تجربه در موسسه حقوقی آنلاین به صورت غیر حضوری تماس گرفته و با او مشورت نمایند. وکیل ملکی موسسه حقوقی آنلاین به قوانین ملکی و رویه مراجع قضایی آشنایی دارد و می تواند افراد را در مورد انعقاد قراردادها و معاملات ملکی راهنمایی نماید. توصیه می شود افراد برای انجام هر گونه معامله و یا عقد قراردادهای ملکی با وکلای ملکی موسسه حقوقی آنلاین مشورت نمایند و از قوانین و حق و حقوق هر یک از طرفین معامله و قراداد و همچنین تعهدات آنها در انجام قراردادها و معاملات ملکی مطلع شوند تا پس از انجام قرارداد و معامله ملکی، بین طرفین اختلافی واقع نشود.
از جمله دعاوی ملکی می توان به دعاوی زیر اشاره کرد:
* دعوای خلع ید
* دعوای تصرف عدوانی
* دعوای جعل اسناد رسمی و استفاده از سند مجعول
* دعوای الزام به فک رهن
* دعوای الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی و….

مشاوره با وکلای خانواده موسسه حقوقی آنلاین

چنانچه کاربران در مورد دعاوی خانواده سوالی داشته باشند یا برای طرح دادخواست و پیگیری پرونده ی خود نیاز به کمک یک وکیل خانواده داشته باشند، می توانند با وکلای حقوقی موسسه حقوقی آنلاین که در خصوص دعاوی خانواده فعالیت می کنند، مشورت نمایند و سوالات خود را مطرح کرده و وکیل خانواده در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه، بهترین راهکارهای قانونی را برای کمک به مشکل آنها ارائه خواهد داد.
دعوای اعسار از پرداخت مهریه، دعوای طلاق و استرداد جهیزیه از جمله دعاوی خانواده هستند که وکیل خانواده موسسه حقوقی آنلاین، در این زمینه کاربران را راهنمایی کرده و به سوالات آنها پاسخ می دهد.

مشاوره با وکلای امور ثبت احوال موسسه حقوقی آنلاین

چنانچه افراد در خصوص دعاوی مربوط به ثبت احوال سوالی دارند و یا قصد تنظیم و تقدیم دادخواست به دادگاه خانواده را به طرفیت از اداره ی ثبت احوال را دارند، می توانند با وکلای موسسه حقوقی آنلاین به صورت غیر حضوری تماس گرفته و با او مشورت کنند. وکلای موسسه حقوقی آنلاین می توانند کابران را در خصوص دعاوی مربوط به ثبت احوال از جمله تغییر تاریخ تولد یا نام در شناسنامه و یا حذف نام همسر سابق در شناسنامه و تغییر جنسیت و غیره راهنمایی و مشاوره نمایند و آنها را در طرح دادخواست در خصوص این دعاوی راهنمایی نمایند تا کاربران با مساعدت و راهنمایی های وکیل موسسه حقوقی آنلاین به نتیجه ی دلخواه خود برسند و از مزایای مشاوره با یک وکیل با تجربه بهره مند گردند.

0 0 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها