شماره تلفن وکیل خانم - موسسه حقوقی دادآرمان

شماره تلفن وکیل خانم در تهران

وکیل خانم در تهران

وکیل خانم یک وکیل پایه یک دادگستری است که با توجه به تجربه و علاقه ی خود در یکی از حوزه های قضایی اعم از کیفری و حقوقی فعالیت می کند. همچنین وکیل خانم، یک وکیل مورد اعتماد و رازدار است که اسرار موکلین خود را هرگز فاش نمی کند و از اطلاعاتی که از موکلین در راستای حل و فصل پرونده ی آنها می داند، علیه موکلین استفاده نخواهد کرد. وکیل خانم، در زمینه ی قضایی که فعالیت می کند، بسیار با تجربه است و از قوانین، خصوصاً قوانین جدید و رویه مراجع قضایی آشنایی کامل دارد.

چنانچه افراد در خصوص یکی از موضوعات کیفری یا حقوقی مشکل و یا سوالی داشته باشند، می توانند با شماره تلفن وکیل خانم در تهران تماس بگیرند و مشکل خود را با او مطرح کرده و مشورت نمایند.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص انواع دعاوی حقوقی وکیفری با بهترین وکیل موسسه حقوقی دادآرمان تماس بگیر.

تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران برای مشاوره

اگر بخواهیم برای حل و فصل پرونده ی خود یا دریافت مشاوره در امور قضایی به یک وکیل خانم مراجعه کنیم، چگونه می توانیم با او ارتباط برقرار کنیم و سوالات خود را مطرح کنیم؟

برای پاسخ به سوال فوق باید گفت، در سال های گذشته و قبل از پیشرفت وسایل ارتباطی، مانند تلفن های همراه هوشمند، تنها شیوه ی ارتباط با یک وکیل خانم با تجربه و کاردان، مراجعه به دفتر وکالت وی و مراجعه ی حضوری بوده؛ اما امروزه به واسطه ی پیشرفت های مخابراتی و ارتباطی، می توان علاوه بر مراجعه ی حضوری، با روش های دیگری نیز با او ارتباط برقرار کرده و سوالات و مشکلات قضایی خود را مطرح نماییم و با او مشورت کنیم و به پاسخ سوالات خود در کوتاه ترین زمان ممکن دست پیدا کنیم.

یکی از روش های ارتباط با وکیل خانم، تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران است؛ به این ترتیب که وکیل خانم برای مشاوره و پاسخ به سوالات افراد، شماره ی خود را در اختیار آنها قرار می دهد تا آنها بتوانند با او تماس گرفته و در خصوص دعاوی حقوقی یا کیفری و دیگر موضوعات قضایی، سوالات خود را مطرح کنند و مشکلات خود را بازگو کرده تا وکیل خانم از تجربه و دانش خود در حل و فصل مشکلات آنها استفاده کرده و آنها را در خصوص مشکلی که دارند به بهترین شکل ممکن، راهنمایی کند.

در حقیقت تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران، می تواند اولین گام برای طرح سوالات و کسب آگاهی در خصوص قوانین و اطلاعات حقوقی باشد؛ پس توصیه می شود، قبل از هر اقدامی در حوزه ی قضایی، ابتدا با شماره تلفن وکیل خانم در تهران تماس بگیرید و با او مشورت کنید.

اگر در خصوص دعاوی حقوقی مشکلی داری و نیاز به مشورت با یک وکیل با تجربه داری، موسسه حقوقی دادآرمان بهترین وکیل در شمال تهران را به شما معرفی می کند.

چرا باید با شماره تلفن وکیل خانم در تهران تماس بگیرم؟

چنانچه افراد درگیر دعاوی حقوقی یا کیفری باشند و یا سوالاتی در زمینه ی قضایی داشته باشند، توصیه می شود، با شماره تلفن وکیل خانم در تهران تماس بگیرند و با او در خصوص مشکل یا سوالات خود مشورت نمایند. امروزه به دلیل پیچیدگی قوانین و نیز رویه مراجع قضایی در رسیدگی به دعاوی و تغییر برخی قوانین و رویه دادگاه ها، افراد نمی توانند به تنهایی مشکلات قضایی خود را حل کنند و نیازمند کمک و راهنمایی یک وکیل با تجربه و متخصص هستند؛ به همین دلیل باید برای مشورت با یک وکیل ماهر، با شماره تلفن وکیل خانم در تهران تماس بگیرند، تا وکیل آنها را راهنمایی و به حل و فصل پرونده های کمک بسزایی نماید. در واقع افراد می توانند با راهنمایی های او از تضییع حقوق خود که به دلیل عدم آگاهی از قوانین است، جلوگیری نمایند.

اولین قدم در مراجعه به دادگاه ها و سایر مراجع قضایی، طرح دادخواست یا شکایت است و به این منظور افراد باید دادخواست با شکایت را که شامل خواسته ی خود و مدارک لازم و شواهد است را تنظیم نمایند. تنظیم دادخواست نیاز به دانش حقوقی دارد و دادخواست یا شکایت باید قانونی و صحیح تنظیم شود، در این صورت ممکن است از سوی دادگاه رد شده و پذیرفته نشود و یا به دلیل فقدان اسناد و مدارک و شواهد لازم در پرونده، رای دادگاه به ضرر شما صادر شود.

با توجه به آنچه در خصوص اهمیت تنظیم دادخواست و یا شکایت گفته شد، بهتر است افراد قبل از تنظیم دادخواست یا شکایت خود، برای آگاهی از قوانین و رویه مراجع قضایی با شماره تلفن وکیل خانم در تهران تماس بگیرند تا وکیل آنها را در مورد نحوه ی تنظیم شکایت یا دادخواست راهنمایی کند.

با بهترین وکیل در شرق تهران تماس بگیر و هر سوالی در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری داری بپرس.

تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران چه مزایایی دارد؟

همان طور که گفته شد، امروزه بر خلاف گذشته مشاوره با وکیل خانم به روش های مختلفی انجام می شود و افراد علاوه بر مشاوره ی حضوری می توانند به صورت غیر حضوری از طریق تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران و یا به صورت آنلاین و مجازی نیز با وکیل ارتباط گرفته و سوالات و مشکلات قضایی خود را در حوزه ی حقوقی و کیفری مطرح نمایند.

تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران و مشاوره ی تلفنی مزایایی دارد که موجب می شود، افراد برای دستیابی به راه حل ها و راهکارهای قانونی و مناسب برای رفع مشکلات خود و اطلاع از قوانین و رویه مراجع قضایی با شماره تلفن وکیل خانم در تهران تماس بگیرند و با او مشورت کنند.

یکی از مزایای تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران و مشاوره ی تلفنی صرفه جویی در وقت افراد است؛ زیرا برای تماس با وکیل به صورت تلفنی دیگر زمانی برای رفت و آمد به دفتر وکیل صرف نخواهد شد و وکیل خانم در کوتاه ترین زمان ممکن افراد را راهنمایی خواهد کرد.

از دیگر مزایای تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران، این است که وکیل خانم در مشاوره ی تلفنی افراد را به صورت رایگان و یا با هزینه ی کم راهنمایی می کند و به این ترتیب دیگر نیازی به مراجعه به دفتر وکیل و پرداخت حق مشاوره های گران نخواهد بود.

یکی دیگر از مزایای تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران، دسترسی آسان و ارزان به تلفن است. در مشاوره ی تلفنی فقط کافی است که افراد به یک تلفن ثابت دسترسی داشته باشند و از این طریق می توانند با شماره تلفن وکیل خانم در تهران تماس بگیرند و سوالات خود را مطرح کنند، مزیت مشاوره ی تلفنی نسبت به مشاوره ی آنلاین نیز همین دلیل است؛ چون ممکن است با وجود پیشرفت تلفن های همراه و هوشمند شدن آنها و امکان دسترسی به وکیل به صورت مجازی، برخی افراد هنوز به این فناوری دسترسی ندارند و تلفن همراه هوشمند نداشته و نمی توانند به صورت آنلاین به وکیل مراجعه کنند؛ اما از طریق تلفن ثابت نیز می توانند با وکیل خانم تماس بگیرند و در خصوص دعاوی خود با او مشورت نمایند.

برای دریافت مشاوره حضوری با بهترین وکیل در غرب تهران تماس بگیر تا از مزایای مشاوره حضوری با بهترین وکیل تهران برای حل و فصل مشکل حقوقی خود استفاده کنی.

تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران برای تعیین وقت مشاوره

چنانچه افراد بخواهند به صورت حضوری وکیل خانم را ملاقات کنند و اسناد و مدارک خود را به صورت حضوری به وکیل خانم ارائه دهند و با او مشورت کنند؛ تا وکیل با بررسی اسناد و مدارک و مطالعه ی دقیق پرونده، بتواند بهترین راهکارها را برای حل و فصل پرونده به موکلین توصیه کند، باید ابتدا با شماره تلفن وکیل خانم در تهران تماس بگیرند و برای مشاوره ی حضوری وقت ملاقات با وکیل دریافت کنند و در تاریخ مقرر به دفتر وکیل، جهت مشاوره مراجعه نمایند و به دلیل پیچیدگی پرونده و عدم آگاهی موکلین از قوانین و رویه دادگاه ها و همچنین برای جلوگیری از تضییع حقوق آنها و عدم رسیدن به نتیجه ی دلخواه، جهت پیگیری پرونده به وکیل خانم وکالت دهند تا وی به نیابت از آنها پرونده را پیگیری نماید و با استفاده از دانش و تجربه ی خود پرونده را به نفع موکل خود حل و فصل نماید.

تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران و تعیین وقت ملاقات با وکیل و مشاوره ی حضوری، برای موکلین مزایایی نیز به همراه دارد. وقتی موکلین به صورت حضوری به وکیل خانم مراجعه می کنند، می توانند اسناد و مدارک خود را در اختیار وکیل قرار دهند و وکیل نیز اسناد و مدارک و شواهد پرونده را مطالعه و با دقت بیشتری بررسی می کند و می تواند دقیق تر موکلین را راهنمایی کند و در صورت نیاز وکالت آنها را قبول می کند و به این ترتیب دیگر نیازی نیست موکلین شخصا برای طرح دادخواست یا شکایت و پیگیری پرونده به مراجع قضایی رجوع کنند و وکیل مراحل طرح دادخواست تا صدور رأی قطعی دادگاه را پیگیری می نماید.

تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران در خصوص دعاوی حقوقی

به طور کلی دعاوی به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی جزایی تقسیم می شوند. وکلا می توانند با توجه به علاقه خود در زمینه هر یک از دعاوی حقوقی و جزایی فعالیت کنند.

به دعوایی که ناشی از اختلاف فرد در خصوص حقوق و تعهداتش با فرد دیگری باشد دعوای حقوقی می گویند

دعاوی حقوقی اغلب به دلیل ناآگاهی افراد از قوانین و حقوق خود واقع می شود و در وقوع دعاوی حقوقی جرمی اتفاق نیفتاده است و در صورت صدور رای، مجازاتی برای خوانده دعوی تعیین نمی شود و تنها طرفین دعوی به حق و حقوق خود می رسند و یا خسارت آنها در صورت زیان دیدن جبران می شود.

دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند و…)، دعاوی ملکی، دعاوی ثبت احوال از جمله دعاوی حقوقی هستند که افراد در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در مورد هر یک از دعاوی حقوقی می توانند با شماه تلفن وکیل خانم در تهران که در زمینه مورد نظر فعالیت دارد تماس بگیرند و با او برای حل مشکل خود مشورت کنند.

برای اینکه از مزایای مشاوره با یک وکیل با تجربه بهره مند بشی، با بهترین وکیل تهران تماس بگیر و هر سوالی داری بپرس.

مراحل رسیدگی به دعاوی حقوقی

مراحل رسیدگی به دعاوی حقوقی به شرح زیر می باشد:

1- ثبت دادخواست در یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و ارائه دادخواست به دادگاه صالح

2- باطل کردن تمبر و پرداخت هزینه دادرسی

3- ثبت نمودن پرونده و ارجاع آن به شورا یا شعب

4- ثبت پرونده در دفتر دادگاه و تعیین وقت رسیدگی

5- حضور در جلسات دادرسی و حل و فصل اختلافات

6- صدور رای دادگاه که حکم یا قرار است. (رای بدوی)

7- تجدیدنظر خواهی و صدور رای تجدیدنظر (در رای غیابی برای اعتراض به رای صادره واخواهی می شود)

8- فرجام خواهی

9- اجرای حکم صادره

تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران در خصوص دعاوی کیفری

همان طور که گفته شد دعاوی به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی جزایی تقسیم می شوند، که در مطلب فوق به دعاوی حقوقی اشاره کردیم.

دعاوی کیفری به دعاوی گفته می شود که در آن جرمی واقع شده است و برای متهم دعوی که مرتکب جرم شده است طبق قانون مجازاتی تعیین می شود و متهم به حبس، جزای نقدی و یا سایر مجازات ها محکوم می شود.

در دعاوی کیفری به شکایت کننده شاکی و به طرف دیگر متشاکی (مشتکی عنه) یا متهم گفته می شود و به موضوع پرونده اتهام می گویند.

به دلیل اینکه در دعاوی کیفری جرمی اتفاق افتاده است و متهم به مجازات محکوم می شود و جرم مورد نظر جزو سوء پیشینه متهم محسوب می شود، رسیدگی به دعاوی کیفری نسبت به دعاوی حقوقی از حساسیت بیشتری برخوردار است؛ از این رو بهتر است طرفین دعاوی کیفری برای مشاوره و اطلاع از قوانین در خصوص دعوای کیفری مورد نظر حتما با یک وکیل کیفری با تجریه مراجعه کنند تا تضییع حقوق خود در دعوای کیفری جلوگیری کنند.

سرقت، کلاهبرداری، جعل اسناد و استفاده از سند مجعول، مواد مخدر، رابطه نامشروع از جمله دعاوی کیفری هستند.

در صورتی که افراد نیاز به مشاوره در خصوص هر یک از دعاوی کیفری را داشته باشند، می توانند با شماره تلفن وکیل خانم در تهران تماس بگیرند و راهنمایی های لازم را در خصوص دعوای کیفری دریافت کنند.

همچنین در صورتی که پرونده کیفری پیچیده باشد و وکیل برای بررسی دقیق تر و بیشتر پرونده نیاز به رویت مدارک پرونده به صورت حضوری داشته باشد، متقاضی می تواند پس از تماس با شماره تلفن وکیل خانم در تهران به دفتر وکیل مراجعه نماید و مدارک پرونده خود را برای مطالعه و بررسی بیشتر و دریافت مشاوره کامل حضوری ارائه نماید.

کلام آخر

بهترین وکیل موسسه حقوقی دادآرمان یک وکیل پایه یک دادگستری است که می تواند در تمام زمینه های خانواده، ملکی، ثبت احوال، دعاوی کیفری و غیره فعالیت و قبول وکالت نماید. اما اغلب وکلا تنها در یک یا چند زمینه حقوقی یا جزایی فعالیت می کنند تا بتوانند در یک حوزه با تجربه و تمرکز بیشتری فعالیت کنند، از این رو وکلای موسسه حقوقی دادآرمان هر کدام در یک یا چند زمینه حقوقی و یا کیفری فعالیت می کنند و افراد با توجه به مشکل قضایی خود می توانند به وکیلی که در همان زمینه تجربه و تخصص دارد مراجعه کنند.

افراد می توانند برای دریافت مشاوره حقوقی حضوری به وکیل موسسه حقوقی دادآرمان مراجعه کنند و یا در صورتی که وقت کافی برای مراجعه حضوری ندارند به صورت آنلاین با وکیل آنلاین موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنند.

مراحل رسیدگی به دعاوی حقوقی به شرح زیر می باشد:

1- ثبت دادخواست در یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و ارائه دادخواست به دادگاه صالح

2- باطل کردن تمبر و پرداخت هزینه دادرسی

3- ثبت نمودن پرونده و ارجاع آن به شورا یا شعب

4- ثبت پرونده در دفتر دادگاه و تعیین وقت رسیدگی

5- حضور در جلسات دادرسی و حل و فصل اختلافات

6- صدور رای دادگاه که حکم یا قرار است. (رای بدوی)

7- تجدیدنظر خواهی و صدور رای تجدیدنظر (در رای غیابی برای اعتراض به رای صادره واخواهی می شود)

8- فرجام خواهی

9- اجرای حکم صادره

دعاوی کیفری به دعاوی گفته می شود که در آن جرمی واقع شده است و برای متهم دعوی که مرتکب جرم شده است طبق قانون مجازاتی تعیین می شود و متهم به حبس، جزای نقدی و یا سایر مجازات ها محکوم می شود.

به دعوایی که ناشی از اختلاف فرد در خصوص حقوق و تعهداتش با فرد دیگری باشد دعوای حقوقی می گویند.

دعاوی حقوقی اغلب به دلیل ناآگاهی افراد از قوانین و حقوق خود واقع می شود و در وقوع دعاوی حقوقی جرمی اتفاق نیفتاده است و در صورت صدور رای، مجازاتی برای خوانده دعوی تعیین نمی شود و تنها طرفین دعوی به حق و حقوق خود می رسند و یا خسارت آنها در صورت زیان دیدن جبران می شود.

در دعاوی کیفری به شکایت کننده شاکی و به طرف دیگر متشاکی (مشتکی عنه) یا متهم گفته می شود و به موضوع پرونده اتهام می گویند.

0 0 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها