شماره تماس وکیل مهریه - وکیل مهریه - موسسه حقوقی دادآرمان

شماره تلفن وکیل مهریه

متقاضیان می توانند با شماره تلفن بهترین وکیل مهریه که به صورت تضمینی در تهران در موسسه حقوقی دادآرمان فعالیت دارد همراه با مشاوره رایگان، در ارتباط باشند:
09128400921   – 09336267676

مهریه چیست؟

وکیل مهریه موسسه حقوقی دادآرمان با سالها تجربه و فعالیت در پرونده های مهریه بیان میدارد: مهریه یا کابین به مالی گفته می‌ شود که مرد در هنگام وقوع عقد نکاح به زن می‌ پردازد یا مکلف به پرداخت آن می‌ شود.

طبق ماده ۱۰۸۲ قانون مدنی، به مجرد عقد، زن مالک مهریه می‌ شود و می‌ تواند هر نوع تصرفی که بخواهد در آن بنماید.

در واقع زن هر زمان که بخواهد می‌ تواند مهر یه خود را مطالبه  کند و مرد نیز پس از مطالبه زن، باید آن را به زن پرداخت نماید،

همچنین مهریه مال معینی است که دارای ارزش مالی بوده و ضمن عقد نکاح از سوی زوج به زوجه تملیک و داده می‌ شود و گاهی ممکن است به جای مال، انجام کاری به نفع زن باشد، مانند تعهد مرد به آموزش قرآن به زن

 در عقد دائم چنانچه در زمان عقد، مهریه‌ ای تعیین نشده باشد عقد صحیح است و طرفین می‌ توانند بعد از ازدواج در مورد مهریه توافق نمایند؛ اما در عقد موقت (صیغه)، تعیین مهریه شرط لازم و ضروری برای صحت عقد می‌ باشد و عدم تعیین مهریه و مدت زمان عقد موقت موجب بطلان عقد می‌ شود.

با شماره تلفن بهترین وکیل مهریه موسسه حقوقی دادآرمان ( 09128400921 – 09336267676 ) تماس بگیر و هر سوالی در مورد مطالبه مهریه داری بپرس.

تماس با شماره تلفن وکیل مهریه

امروزه به دلیل افزایش دعاوی در خصوص مهریه، مانند مطالبه مهریه، اعسار از پرداخت مهریه، توقیف اموال و غیره، مراجعه به وکیل مهریه برای حل مشکلات در این مورد و دریافت مشاوره، بیشتر از گذشته شده است. افراد می توانند از طرق مختلفی با وکیل مهریه ارتباط برقرار کرده و سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند. یکی از این روش ها تماس تلفنی با وکیل مهریه و دریافت مشاوره غیر حضوری در خصوص مهریه است.

افراد می توانند با شماره وکیل مهریه (09128400921   –    09336267676  ) تماس بگیرند و از وی به صورت تلفنی مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند و در صورت لزوم برای دریافت مشاوره ی حضوری و ارائه اسناد و مدارک و یا بررسی پرونده مهریه به وکیل مراجعه نمایند. ممکن است موکلین به دلیل پیچیدگی پرونده، برای پیگیری به وکیل مهریه وکالت دهند. همچنین ممکن است موکلین به دلیل مشغله ی زیاد نتوانند برای پیگیری پرونده مهریه به مراجع قضایی مراجعه کنند؛ در این صورت با تماس با شماره وکیل مهریه و دریافت وقت مشاوره و دادن وکالت به وکیل مهریه، امور مربوط به حل و فصل و پیگیری پرونده را به وکیل واگذار می نمایند.

موسسه حقوقی دادآرمان بهترین وکیل مهریه در غرب تهران ( با شماره تماس 09128400921) را به شما معرفی می کند تا با دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص مهریه و روند پیگیری پرونده توسط وکیل به بهترین نتیجه در سریعترین زمان دست یابید.

مزایای تماس با شماره وکیل مهریه و دریافت مشاوره تلفنی

تماس با شماره وکیل مهریه موسسه حقوقی دادآرمان و دریافت مشاوره ی تلفنی برای افراد مزایایی دارد؛ که به چند مورد از آن اشاره می کنیم:

1- از مزایای مشاوره تلفنی، صرفه جویی در وقت افراد است. در صورتی که افراد سوالات خود را به صورت تلفنی با وکیل مهریه مطرح کنند، دیگر نیازی نیست به صورت حضوری به دفتر وکیل مراجعه نمایند و در وقت آنها صرفه جویی خواهد شد. این ویژگی خصوصاً مد نظر افرادی است که مشغله ی زیادی دارند و زمان کافی برای مراجعه به وکیل و دریافت مشاوره حضوری ندارند و با صرف کمترین زمان ممکن، با شماره وکیل مهریه تماس گرفته و مشکلات و سوالات خود را در خصوص مهریه و دعاوی مرتبط با آن مطرح نموده و مشاوره های لازم را به صورت تلفنی و غیر حضوری دریافت می کنند.

2- صرفه جویی در هزینه، یکی دیگر از مزایای دریافت مشاوره تلفنی است؛ اغلب مشاوره های تلفنی توسط وکیل مهریه موسسه حقوقی دادآرمان، رایگان بوده و یا هزینه کمی دارد و به همین دلیل دیگر نیازی نیست افراد برای طرح سوالات خود در مورد مهریه و دریافت مشاوره، به صورت حضوری به وکیل مهریه مراجعه نمایند و هزینه حق مشاوره های گران را پرداخت نمایند. بسیاری از افراد از توانایی مالی برای دریافت مشاوره حضوری برخوردار نیستند و مشاوره ی تلفنی رایگان و یا با هزینه کم، برای آنها بهترین شیوه و راه حل است.

3- امروزه تقریباً همه ی افراد جامعه به تلفن دسترسی دارند و به دلیل دسترسی آسان به تلفن، دستیابی به شماره وکیل مهریه و تماس با او بسیار آسان بوده و هر فردی می تواند با شماره وکیل مهریه تماس گرفته و سوالات یا مشکلات خود را در خصوص مهریه مطرح نماید و وکیل مهریه نیز وی را با صرف کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن راهنمایی خواهد کرد.

همه ی این مزایا سبب شده است؛ تماس با شماره وکیل مهریه و مشاوره تلفنی توسط وکیل مهریه با تجربه و متخصص یکی از بهترین گزینه ها برای ارتباط با وکیل مهریه و حل مشکلات در این زمینه باشد.

اگر در مورد مطالبه مهریه در طلاق غیابی نیاز به مشاوره و راهنمایی داری، موسسه حقوقی دادآرمان بهترین وکیل مهریه در شرق تهران را (با شماره تماس 09336267676 )به شما معرفی می کند.

شماره وکیل مهریه و دریافت وقت مشاوره حضوری

موکلین می توانند به صورت حضوری به وکیل مهریه مراجعه نمایند و به این منظور ابتدا باید با شماره وکیل مهریه تماس گرفته و برای مشاوره از وکیل، وقت ملاقات دریافت نمایند. پس از دریافت وقت مشاوره، موکلین می توانند در تاریخ مقرر به وکیل مهریه مراجعه نمایند و سوالات خود را در مورد مهریه مطرح نمایند.

همچنین موکلین می توانند مدارک مربوط به پرونده مهریه را در اختیار وکیل مهریه قرار داده تا وکیل بتواند با مطالعه و بررسی دقیق پرونده و اسناد و مدارک موجود، موکلین را به صورت مقتضی راهنمایی کند.

برای اینکه بدونی قانون جدید مهریه چیه با وکیل مهریه در شمال تهران (با شماره تماس 09128400921 ) تماس بگیر.

چگونه می توانم با شماره وکیل مهریه تماس بگیرم؟

امروزه دستیابی به شماره تلفن وکیل مهریه موسسه حقوقی دادآرمان و تماس با او بسیار آسان است و هر شخصی می تواند با شماره وکیل مهریه تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نماید و به بهترین پاسخ دست پیدا کند.

زمانی که افراد برای دریافت مشاوره به صورت تلفنی با شماره وکیل مهریه تماس می گیرند، سوالی که برای آنها مطرح می شود، این است که وکیل مهریه در خصوص کدام یک از دعاوی مهریه به سوالات، پاسخ می دهد؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت، وکیل مهریه موسسه حقوقی دادآرمان در خصوص همه ی دعاوی مربوط به مهریه به سوالات افراد و موکلین پاسخ می دهد. دعاوی مانند مطالبه و وصول مهریه چه از طریق دادگاه خانواده یا اجرای ثبت، توقیف اموال شوهر برای مطالبه ی مهریه، اثبات انجام معامله به قصد فرار از پرداخت مهریه توسط شوهر، اعسار از پرداخت مهریه و یا تعدیل اقساط مهریه، بخشش مهریه و غیره.

مشاوره تلفنی توسط وکیل مهریه موسسه حقوقی دادآرمان تنها منحصر به دعاوی مهریه نمی باشد و هر یک از زوجین می توانند در خصوص مسائل مربوط به مهریه با شماره وکیل مهریه تماس بگیرند و سوالات خود را مطرح کنند؛ ( 09128400921 ) به طور مثال، زن و مرد می توانند قبل از ازدواج با شماره وکیل مهریه تماس گرفته و برای تعیین مهریه و آگاهی از قوانین جدید مهریه، مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

اگر نمی دونید حق حبس مهریه چیه، حتما با بهترین وکیل مهریه موسسه حقوقی دادآرمان تماس بگیرید تا در مشاوره رایگان از مزایای استفاده از حق حبس نفقه و مهریه زن مطلع بشید…

مطالبه مهریه در صورت ادامه زندگی مشترک

یکی از نکات مهم در خصوص مطالبه ی مهریه این است که مطالبه ی مهریه از سوی زوجه تنها مربوط به زمان طلاق و جدایی زوجین نیست. در حقیقت طبق قانون، به محض عقد نکاح، زن مالک تمام مهریه می شود و چنانچه مهریه او عندالمطالبه باشد می تواند هر زمان که خواست، مهریه خود را از شوهرش مطالبه نماید و پرداخت مهریه توسط شوهر منوط به طرح دادخواست طلاق و جدایی زوجین نمی باشد و زوجه می تواند به زندگی مشترک با شوهر خود ادامه داده و مهریه خود را نیز از وی مطالبه نماید.

به همین منظور ممکن است زوجه بخواهد از شرایط و قوانین مربوط به نحوه ی مطالبه ی مهریه آگاه شود و برای کسب آگاهی با شماره وکیل مهریه تماس گرفته و اطلاعات لازم، مانند میزان مهریه، نوع مهریه (عندالمطالبه یا عندالاستطاعه) و توانایی مالی شوهر در پرداخت و غیره را در اختیار وکیل قرار داده و به این ترتیب از قوانین جدید مهریه و حقوق خود در وصول و مطالبه ی مهریه مطلع شود.

تماس با شماره وکیل مهریه در خصوص حق حبس زوجه

طبق قانون یکی دیگر از حقوق زوجه پس از عقد نکاح استفاده از حق حبس مهریه است. اما ممکن است زوجه از وجود چنین حقی و شرایط تعلق گرفتن آن آگاه نبوده و همین امر سبب ضایع شدن حقوق وی گردد.

به همین سبب بهترین راهکار برای دستیابی به اطلاعاتی در این زمینه، تماس با شماره وکیل مهریه است. زوجه می تواند با صرف کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه با شماره وکیل مهریه به شماره 09128400921 تماس بگیرد و در مورد قوانین و شرایط تعلق گرفتن حق حبس خود از وکیل مهریه مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت نماید تا وکیل مهریه او را در خصوص مهریه که از مهمترین حقوق مالی او است مطلع نماید.

حال سوال این است که حق حبس مهریه چیست و زوجه برای استفاده از حق حبس خود باید چه شرایطی داشته باشد؟

طبق ماده 1085 قانون مدنی، زوجه می تواند تا تمام مهریه توسط شوهر به او پرداخت نشده است، از انجام وظایف زناشویی که در مقابل شوهر دارد امتناع نماید.

برای استفاده از حق حبس مهریه شرایطی وجود دارد که عبارتند از:

1- مهریه زوجه باید حال باشد و در صورتی که مهریه عندالاستطاعه باشد، زوجه نمی تواند از حق حبس خود استفاده نماید. به دلیل اهمیت حق حبس، بهتر است زوجه برای آگاهی از حقوق خود با شماره وکیل مهریه تماس گرفته تا وکیل مهریه او را به نحو مقتضی راهنمایی کند.

2- زوجه تمکین (خاص و عام) نکرده باشد. چنانچه زوجه در دوران عقد از شوهر خود تمکین کرده باشد، دیگر نمی تواند از حق حبس مهریه استفاده کند. طبق ماده 1086 قانون مدنی، اگر زوجه قبل از مطالبه ی مهریه از شوهر خود تمکین خاص نماید، حق حبس زن از بین می ‌رود و دیگر نمی تواند از تمکین خاص و سایر وظایف زناشویی خودداری نماید و در صورت عدم تمکین، ناشزه محسوب می شود و شوهر می تواند از دادگاه خانواده حکم الزام به تمکین وی را درخواست نماید یا به دلیل عدم تمکین خاص، از دادگاه، درخواست ازدواج مجدد نماید.

* نکته: زمانی که زن از حق حبس خود استفاده می کند و از شوهر خود تمکین نمی کند، ناشزه محسوب نمی شود و به او نفقه تعلق می گیرد.

تماس با شماره وکیل در خصوص مطالبه مهریه

مهریه یکی از مهمترین حقوق مالی زوجه است؛ که زوجه طبق قانون به محض ازدواج مالک آن می شود و می تواند هر زمان که خواست برای مطالبه ی آن اقدام نماید. زوجه به دلیل ناآگاهی از قوانین جدید و رویه دادگاه خانواده و اجرای ثبت، برای مطالبه ی مهریه خود باید حتماً با یک وکیل با تجربه مراجعه نماید، تا وکیل مهریه او را در خصوص مطالبه ی مهریه راهنمایی کند.

زوجه می تواند برای مشاوره در خصوص مطالبه ی مهریه، به صورت تلفنی و غیر حضوری از یک وکیل مهریه کمک بگیرد و از طریق تماس با شماره وکیل مهریه سوالات خود را با وکیل مهریه مطرح نماید و در صورت لزوم نیز به صورت حضوری به وی مراجعه کرده و برای پیگیری پرونده مطالبه ی مهریه، به وی وکالت دهد.

چنانچه زوجه برای مطالبه ی مهریه خود با شماره وکیل مهریه تماس بگیرد، وکیل او را به ترتیب زیر راهنمایی خواهد کرد:

زوجه به دو طریق می تواند مهریه خود را مطالبه نماید. به این صورت که ابتدا باید برای مطالبه ی مهریه از طریق اجرای ثبت اقدام نماید و اگر از این طریق نتوانست مهریه ی خود را وصول کند و زوج نیز اموالی برای توقیف نداشت تا با توقیف و فروش آن مهریه زوجه پرداخت گردد، می تواند دادخواست مطالبه ی مهریه را به دادگاه خانواده تقدیم نماید و برای توقیف اموال شوهر نیز اقدام کند.

البته در خصوص توقیف اموال زوج برای مطالبه ی مهریه باید به این نکته توجه داشت، مالی که از زوج برای مطالبه ی مهریه زوجه، توقیف می شود، نباید جزء مستثنیات دین باشد؛ در غیر این صورت قابل توقیف و فروش نمی باشد.

با وکیل مهریه موسسه حقوقی دادآرمان تماس بگیر و هر سوالی در خصوص بذل مهریه از سوی زوجه داری بپرس.

تماس با شماره وکیل مهریه در خصوص اعسار از پرداخت مهریه

طبق آنچه گفته شد، زن به محض عقد نکاح مالک مهریه ی خود می شود و می تواند آن را هر زمان که خواست از شوهرش مطالبه نماید و مرد نیز ملزم به پرداخت آن است؛ اما سوال مهمی که مطرح می شود، این است که اگر شوهر توان مالی برای پرداخت مهریه را نداشته باشد، باید از نظر قانونی چه اقدامی انجام دهد؟

زوج می تواند برای پاسخ سوال خود با شماره وکیل مهریه تماس بگیرد و به صورت غیر حضوری از یک وکیل مهریه در این خصوص کمک بگیرد و یا با شماره وکیل مهریه تماس گرفته و برای مشاوره ی حضوری وقت مشاوره بگیرد و به صورت حضوری به وکیل مهریه مراجعه نماید.

اگر زوجه مهریه خود را اجرا بگذارد و زوج نیز توانایی مالی برای پرداخت یکجای مهریه زوجه را نداشته باشد، باید به دادگاه خانواده دادخواست اعسار از پرداخت مهریه را تقدیم نماید تا دادگاه با بررسی وضعیت مالی زوج، در خصوص نحوه ی پرداخت مهریه تعیین تکلیف نماید.

اگر تصمیم داری برای مطالبه مهریه اقدام کنی و نیاز به مشورت با یک وکیل مهریه با تجربه داری، اما وقت کافی برای مراجعه حضوری به وکیل مهریه نداری، می تونی با وکیل آنلاین مهریه موسسه حقوقی دادآرمان تماس بگیری و مشاوره رایگان دریافت کنی.

مدارک طرح دادخواست اعسار از پرداخت مهریه

برای طرح دادخواست اعسار از پرداخت مهریه، زوج باید مدارک زیر را به دادگاه ارائه نماید:

1- دادنامه ای که طبق آن زوج به پرداخت مهریه محکوم شده است.

2- استشهادیه که باید دو نفر به صورت کتبی در خصوص عدم توانایی مالی زوج برای پرداخت یکجای مهریه شهادت دهند.

3- فهرست تمام اموال و دارایی ها اعم از منقول و غیر منقول

4- ارائه حساب های بانکی متعلق به زوج معسر

5- فهرست کلیه معاملات و انتقالات اموال در یک سال گذشته

به دلیل اهمیت اثبات دلایل اعسار از پرداخت مهریه، توصیه می شود زوج برای طرح دادخواست اعسار با شماره وکیل مهریه تماس گرفته و به صورت غیر حضوری و یا به صورت حضوری از یک وکیل با تجربه و متخصص کمک بگیرد؛ زیرا ممکن است به دلیل عدم توانایی در اثبات دلایل اعسار خود، دادخواست وی از سوی دادگاه خانواده رد شود و او قادر به اثبات اعسار خود نباشد و باید طبق الزام دادگاه، مهریه زوجه را به صورت یکجا پرداخت نماید و به این ترتیب متحمل ضرر و زیان سنگینی شود.

چنانچه زوج با شماره وکیل مهریه تماس بگیرد و مشکلات خود را در خصوص عدم توانایی در پرداخت مهریه مطرح نماید، وکیل مهریه می تواند به او در تکمیل مدارک برای اثبات دلایل اعسار کمک بسزایی نماید و به این ترتیب احتمال موفقیت پرونده ی اعسار زوج در دادگاه خانواده افزایش می یابد.

با بهترین وکیل مهریه در تهران تماس بگیر تا از شرایط و مدارک دقیق برای طرح دادخواست مطالبه مهریه آشنا بشی.

برای اینکه بدونی هزینه وکیل مهریه چقدره کلیک کن.

کلام آخر

وکیل مهریه یک وکیل پایه یک دادگستری است که در خصوص دعاوی مربوط به مهریه فعالیت و قبول وکالت می نماید و به همه ی قوانین مهریه خصوصا قوانین جدید و همچنین روند رسیدگی دادگاه خانواده به دعاوی مهریه آشنایی کامل دارد، بنابراین وکیل مهریه، بهترین کسی است که می تواند هر یک از زوجین را در مورد دعاوی مهریه مانند مطالبه مهریه از ارث، اعسار از پرداخت مهریه، درخواست تعدیل اقساط مهریه و غیره راهنمایی کند. از این رو موسسه حقوقی دادآرمان برای دریافت مشاوره ی حضوری، بهترین وکیل مهریه در تهران را به شما معرفی می کند؛ همچنین در صورتی که وقت کافی برای مراجعه ی حضوری به دفتر وکیل را ندارید، می توانید برای دریافت مشاوره ی رایگان به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه ی حضوری، با وکیل آنلاین موسسه حقوقی دادآرمان اقدام کنید و بدون اتلاف وقت و هزینه از مزایای مشورت با یک وکیل مهریه با تجربه بهره مند شوید.

همچنین می توانید برای اطلاع از حقوق خود در طلاق با وکیل طلاق موسسه حقوقی دادآرمان تماس بگیرید تا با دریافت کاملترین راهنمایی و مشاوره رایگان در مورد دعاوی طلاق از حقوق مالی و غیرمالی خود در طلاق مطلع بشی.

مهریه یا کابین به مالی گفته می‌ شود که مرد در هنگام وقوع عقد نکاح به زن می‌ پردازد یا مکلف به پرداخت آن می‌ شود. طبق ماده ۱۰۸۲ قانون مدنی، به مجرد عقد، زن مالک مهریه می‌ شود و می‌ تواند هر نوع تصرفی که بخواهد در آن بنماید.

طبق ماده 1085 قانون مدنی، زوجه می تواند تا تمام مهریه توسط شوهر به او پرداخت نشده است، از انجام وظایف زناشویی که در مقابل شوهر دارد امتناع نماید، که به آن حق حبس مهریه گفته می شود.

برای استفاده از حق حبس مهریه شرایطی وجود دارد که عبارتند از:

1- مهریه زوجه باید حال باشد و در صورتی که مهریه عندالاستطاعه باشد، زوجه نمی تواند از حق حبس خود استفاده نماید.

2- زوجه تمکین (خاص و عام) نکرده باشد. چنانچه زوجه در دوران عقد از شوهر خود تمکین کرده باشد، دیگر نمی تواند از حق حبس مهریه استفاده کند.

برای طرح دادخواست اعسار از پرداخت مهریه، زوج باید مدارک زیر را به دادگاه ارائه نماید:

1- دادنامه ای که طبق آن زوج به پرداخت مهریه محکوم شده است.

2- استشهادیه که باید دو نفر به صورت کتبی در خصوص عدم توانایی مالی زوج برای پرداخت یکجای مهریه شهادت دهند.

3- فهرست تمام اموال و دارایی ها اعم از منقول و غیر منقول

4- ارائه حساب های بانکی متعلق به زوج معسر

5- فهرست کلیه معاملات و انتقالات اموال در یک سال گذشته

3.7 3 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback

[…] از اتلاف وقت و افزایش احتمال موفقیت پرونده ی مهریه ، با شماره وکیل مهریه تماس حاصل […]

زینب

خیلی ممنون از تیم خوب حقوقیتون-خیلی کمک کردید بهم
پیگیر و پاسخگو

مهدی.

ممنونم واقعا خیلی ازتون راضی بودم

محمد

پاسخگویی آنلاین و سریع

محبوبه

ممنونم از دکتر رضوی خیلی خوب راهنماییم کردن برای حل مشکلم

کاربر بی نام

درجه یک