وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده آنلاین

وکیل خانواده آنلاین کیست؟

وکیل خانواده آنلاین وکیلی است که در زمینه دعاوی خانواده فعالیت دارد و برای مشاوره یا پیگیری پرونده های خانواده قبول وکالت می نماید. وکیل خانواده آنلاین، کاربران فضای مجازی را به صورت غیر حضوری و رایگان یا با هزینه ی خیلی کم، مشاوره و راهنمایی می کند. وکیل خانواده آنلاین بهترین گزینه برای طرح سوالات کاربران در خصوص دعاوی خانواده است؛ زیرا طرح سوالات خانواده با وکیل آنلاین خانواده مزایایی دارد که موجب می شود، وکیل خانواده آنلاین اولین گزینه برای طرح سوالات خانواده در فضای مجازی و به صورت غیر حضوری باشد.

مزایای مشاوره با وکیل خانواده آنلاین

مشاوره ی وکیل خانواده آنلاین در فضای مجازی، مزایایی دارد که کاربران را بیشتر از گذشته نسبت به طرح سوالات و دریافت پاسخ مناسب در فضای مجازی ترغیب می نماید، که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

* صرفه جویی در وقت

* صرفه جویی در هزینه

* امکان ارائه مدارک به صورت آنلاین

* امکان مشاوره ی حضوری با وکیل خانواده آنلاین

اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره با یک وکیل خانواده مانند وکیل طلاق با تجربه داری، موسسه حقوقی دادآرمان بهترین وکیل طلاق در شمال تهران را به شما معرفی می کند.

صرفه جویی در وقت

از مزایای وکیل خانواده آنلاین می توان به سرعت بالای پاسخگویی اشاره کرد. امروزه به دلیل افزایش مشغله، افراد بسیاری هستند که زمان کافی برای مراجعه به دفتر وکیل خانواده را ندارند تا بتوانند سوالات خود را به صورت حضوری مطرح نمایند و راهنمایی های لازم را جهت طرح دادخواست یا پیگیری پرونده ی خود دریافت نمایند؛ اما وکیل خانواده آنلاین روزانه و حتی ایام تعطیل، ساعت های زیادی به پاسخگویی برای سوالات کاربران صرف می کند و کاربران در کوتاهترین زمان ممکن به بهترین و مناسب ترین پاسخ خود دست پیدا می کنند و از این رو با دریافت مشاوره از یک وکیل خانواده آنلاین، دیگری نیازی به صرف زمان طولانی برای رفتن به دفتر وکیل خانواده به صورت حضوری نمی باشد.

صرفه جویی در هزینه

از دیگر مزایای مشاوره ی وکیل خانواده آنلاین می توان به صرفه جویی در هزینه اشاره نمود، زیرا دریافت مشاوره ی حضوری در دفتر وکیل خانواده، مستلزم پرداخت هزینه های زیادی است که این هزینه با توجه به پیچیدگی پرونده ی افراد و زمانی که وکیل خانواده در اختیار موکلین قرار می دهد متفاوت است.

اما مشکل اینجاست که بسیاری از افراد هزینه ی پرداخت مشاوره ی حضوری ندارند. اما وکیل خانواده آنلاین، کاربران را به صورت رایگان یا با هزینه ی خیلی کم راهنمایی می کند و به سوالات آنها پاسخ می دهد و به حل مشکلات آنها کمک بسزایی می نماید و برای افرادی که از بضاعت مالی برای پرداخت هزینه مشاوره ی حضوری وکیل برخوردار نیستند، طرح سوالات و مشکلاتی که در خصوص پرونده ی خود در امور خانواده دارند، دریافت مشاوره از یک وکیل خانواده آنلاین بهترین گزینه می باشد.

امکان ارائه مدارک به صورت آنلاین

کاربران می توانند برای مطالعه و بررسی بیشتر پرونده ی خود توسط وکیل خانواده آنلاین، مدارک خود را به صورت آنلاین برای وکیل خانواده آنلاین ارسال کنند تا به نتیجه ی مطلوب تری دست پیدا کنند.

موسسه حقوقی دادآرمان بهترین وکیل خانواده از جمله وکیل طلاق در غرب تهران را به شما معرفی می کند تا با دریافت راهنمایی و مشاوره در خصوص دعاوی خانواده مانند دعوای اثبات زوجیت، استرداد جهیزیه، دعوای الزام به تمکین زوجه وغیره بتونی به حقوق خود برسی.

امکان مشاوره ی حضوری با وکیل خانواده آنلاین

گاهی به دلیل پیچیدگی های پرونده، پس از دریافت مشاوره به صورت آنلاین، نیاز به بررسی بیشتر اسناد و مدارک می باشد و در این صورت توصیه می شود، افراد پس از مشاوره ی آنلاین برای دریافت مشاوره ی حضوری نیز به وکیل خانواده مراجعه کرده یا در صورت لزوم برای پیگیری پرونده خود به وی وکالت دهند؛ به این ترتیب احتمال موفقیت در پرونده ی موکلین بیشتر خواهد شد و آنها در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه خود می رسند.

طرح دادخواست با راهنمایی وکیل خانواده آنلاین

امروزه به دلیل پیچیدگی قوانین و افزایش تعداد پرونده های قضایی خصوصاً در امور خانواده، مانند دعاوی طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزند پس از طلاق، استرداد جهیزیه و غیره، برای طرح دادخواست بهتر است با یک وکیل خانواده ی با تجربه که می تواند یک وکیل خانواده آنلاین باشد مشورت کرد؛ زیرا به دلیل نا آگاهی ما از قوانین و رویه دادگاه ها و مراجع قضایی در رسیدگی به پرونده ها، ممکن است نتوانیم به درستی دادخواست خود را مطرح نماییم یا در تنظیم لایحه جهت دفاع از خود نتوانیم مدارک و ادله ی محکمه پسندی ارائه کنیم؛ از این رو قادر به دفاع از حقوق خود نخواهیم بود و همین نا آگاهی از قوانین موجب شود تا حقوق ما ضایع گردد و رأی دادگاه پس از رسیدگی به پرونده به ضرر ما صادر شود؛ پس اولین قدم در طرح دادخواست یا لایحه جهت دفاع، دریافت مشاوره و راهنمایی از یک وکیل خانواده آنلاین است که در حل و فصل پرونده ها در خصوص دعاوی خانواده تجربه و تخصص کافی دارد و با صرف کمترین زمان و هزینه به سوالات کاربران پاسخ داده و به حل مشکلات آنان می پردازد.

وکیل خانواده آنلاین در مورد کدام دعاوی مشاوره می دهد؟

وکیل خانواده آنلاین یک وکیل پایه یک دادگستری است که می تواند در خصوص کلیه دعاوی خانواده که در دادگاه خانواده به آنها رسیدگی می شود کاربران را مشاوره و راهنمایی نماید. وکیل خانواده آنلاین در خصوص حل و فصل پرونده های مربوط به دعاوی خانواده تجربه و تخصص دارد و درصد بالای موفقیت او در پرونده های مشابه نشان دهنده ی تخصص و آگاهی او در پیگیری و دفاع از موکلین در دعاوی خانواده است.

دعاوی خانواده که وکیل خانواده آنلاین می تواند در مورد آنها افراد را به صورت آنلاین و غیر حضوری راهنمایی نماید و یا در صورت لزوم آنها را حضوری راهنمایی کرده و وکالت آنها را نیز جهت پیگیری پرونده و دفاع از موکلین قبول نمایند.

طبق ماده 4 قانون حمایت خانواده مصوب 91 دعاوی خانواده عبارتند از:

۱ـ استرداد هدایای نامزدی (نامزدی و خسارات ناشی از برهم‌ زدن آن از سوی نامزدها)

۲ـ عقد دائم ، موقت (صیغه) و اذن در نکاح (اجازه ازدواج دختر باکره از سوی دادگاه خانواده)

3ـ شروط ضمن عقد نکاح

4ـ ازدواج مجدد زوج

5ـ جهیزیه

مهریه (دعاوی مربوط به مهریه مانند مطالبه مهریه، توقیف اموال زوج، اعسار از پرداخت مهریه و …)

۷ـ نفقه زوجه و اجرت ‌المثل ایام زوجیت

8ـ تمکین و نشوز زوجه

۹ـ طلاق، رجوع پس از طلاق، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن (در عقد موقت)

۱۰ـ حضانت و حق ملاقات با فرزند پس از طلاق

۱۱ـ نسب (مانند نفی نسب و …)

۱۲ـ رشد، حجر و رفع آن

۱۳ـ ولایت قهری، قیمومت، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران و وصایت در امور مربوط به آنان

۱۴ـ نفقه اقارب (اقارب، بستگان نسبی در خط عمودی هستند، مانند پدر، مادر، فرزند و نوه)

۱۵ـ امور راجع به غایب مفقود‌الاثر

۱۶ـ سرپرستی کودکان بی سرپرست

۱۷ـ اهدای جنین

۱۸ـ تغییر جنسیت

تمامی مواردی که برشمردیم، موضوعاتی هستند که وکیل خانواده آنلاین می تواند، افراد را در خصوص آنها راهنمایی کند و به سوالات آنها پاسخ داده و به حل مشکلات کاربران در مورد هر یک از دعاوی که نامبرده شد، کمک بسزایی نماید.

وکیل خانواده آنلاین چگونه به سوالات کاربران پاسخ می دهد؟

امروزه به دلیل افزایش آمار طلاق، می توان گفت، طلاق یکی از رایج ترین و مهم ترین دعاوی خانواده محسوب می شود که افراد سوالات زیادی در مورد طرح دادخواست طلاق و دعاوی مرتبط با آن داشته و سوالات خود را با یک وکیل خانواده آنلاین به صورت غیر حضوری مطرح می نمایند.

طبق قوانین طلاق در ایران، طلاق انواع مختلفی دارد و براساس نوع طلاق و اینکه چه کسی دادخواست طلاق را مطرح کرده است و دلایل طلاق که از سوی هر یک از زوجین مطرح می شود چیست؟

آثار طلاق متفاوت خواهد بود و همین امر موجب شده است که هر یک از زوجین در طرح دادخواست طلاق نیاز به مشاوره و راهنمایی های یک وکیل خانواده داشته باشد که می تواند یک وکیل خانواده آنلاین باشد؛ چرا که زوجین باید از حقوق خود در طلاق و آثار آن پس از طلاق آشنا شوند تا بتوانند دادخواست طلاق خود را به درستی مطرح نمایند و از دلایل خود در دادگاه دفاع نمایند و مدارک کافی جهت اثبات ادله ی خود را جمع آوری و به دادگاه خانواده ارائه نماید. وکیل خانواده آنلاین بهترین گزینه برای کسب راهنمایی های لازم در این خصوص است و می تواند کاربران را با صرف کمترین زمان و هزینه راهنمایی نماید.

مشاوره ی وکیل خانواده آنلاین در طلاق از طرف مرد

طبق ماده 1133 قانون مدنی، مرد حق طلاق دارد و هرگاه بخواهد می تواند، همسر خود را با دلیل یا بدون دلیل موجه طلاق دهد و در این خصوص محدودیتی از نظر قانون برای او وجود ندارد؛ اما اهمیت طلاق از سوی زوج زمانی مطرح می شود که زوج بخواهد برای طلاق همسر خود، حقوق مالی وی را به حکم دادگاه خانواده پرداخت نماید و مرد ملزم به پرداخت حقوق مالی زوجه است و مادامی که آنها را پرداخت نکند، حکم طلاق به نفع زوج صادر نخواهد شد.

در صورتی که مرد حقوق مالی زوجه را پرداخت کند، دادگاه به درخواست او رای طلاق یا همان گواهی عدم امکان سازش را صادر می کند.

با توجه به آنچه در طرح دادخواست طلاق از سوی زوج گفته شد، مرد باید برای طلاق همسر خود، ابتدا با یک وکیل خانواده آنلاین مشورت نماید و از حقوق مالی زوجه و همچنین نحوه ی پرداخت آنها آگاهی لازم را کسب نماید و پس از اینکه از حقوق مالی زوجه و نحوه ی پرداخت آنها مطلع شد، برای طرح دادخواست طلاق اقدام نماید.

راهنمایی وکیل خانواده آنلاین در پرداخت حقوق مالی زوجه

حقوق مالی زوجه شامل مهریه، نفقه، تنصیف اموال زوج در طلاق، اجرت المثل ایام زوجیت و استرداد جهیزیه است؛ که با توجه به دلایلی که مرد برای طلاق همسر خود به دادگاه ارائه می دهد، ممکن است برخی از این حقوق مالی در زمان طلاق به زوجه تعلق نگیرد و مرد از سوی دادگاه از پرداخت آنها معاف گردد.

اکنون دانستیم که چرا زوج باید برای طلاق همسر خود با یک وکیل خانواده آنلاین مشورت نماید؛ چرا که اگر زوج از حقوق و اختیارات خود در طلاق آگاه نباشد، ممکن است طبق آنچه گفته شد، ملزم به پرداخت حقوق مالی زوجه گردد و از این رو متحمل ضرر و زیان گردد.

مهریه

مهریه از جمله مهمترین حقوق مالی زوجه است که در هر شرایطی به زن تعلق می گیرد و هیچ دلیلی مانع از مطالبه مهریه از سوی زوجه نیست؛ حتی اگر طلاق به دلیل نشوز زوجه یا اثبات رابطه ی نامشروع وی یا ترک زندگی خانوادگی از سوی زوجه باشد، مهریه به وی تعلق می گیرد. اما مرد می تواند برای پرداخت یکجای مهریه، در صورت عدم توانایی مالی با کمک و راهنمایی یک وکیل خانواده آنلاین دادخواست اعسار از پرداخت مهریه را مطرح نماید و در صورت اثبات اعسار خود، دادگاه خانواده حکم به پرداخت اقساطی مهریه صادر می نماید و با توجه به توانایی مالی زوج و دارایی های وی، مبلغ اقساط را تعیین می نماید و این امر پرداخت مهریه از سوی زوج را آسان تر می نماید.

برای اینکه از حقوق مالی خود در طلاق مطلع بشی، با موسسه حقوقی دادآرمان تماس بگیر و از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران مشاوره رایگان دریافت کن.

نفقه

نفقه، هزینه ی زندگی زوجه است که طبق قانون پرداخت آن بر عهده ی زوج می باشد و اهمیت آن به قدری می باشد که ترک انفاق از سوی زوج می تواند از دلایل طلاق زوجه باشد.

چنانچه درخواست طلاق از سوی زوج مطرح شود و دلیل طلاق نشوز و عدم تمکین زوجه یا رابطه نامشروع وی و غیره باشد، در این صورت به زوجه نفقه تعلق نخواهد گرفت و مرد از پرداخت نفقه ی زوجه طبق قانون معاف می گردد و مشاوره با یک وکیل خانواده آنلاین می تواند به زوج در جهت اثبات نشوز زوجه یا دلایل دیگر کمک بسزایی نماید.

برای اینکه از نحوه مطالبه حقوق مالی خود در طلاق مطلع بشی، با موسسه حقوقی دادآرمان تماس بگیر و از بهترین وکیل طلاق در تهران مشاوره رایگان دریافت کن.

تنصیف اموال مرد

در عقدنامه شرطی به نام شرط تنصیف اموال وجود دارد که زن و مرد در هنگام عقد نکاح در خصوص این شرط با یکدیگر توافق می کنند. چنانچه مرد این شرط را هنگام عقد نکاح امضا نماید، یعنی قبول می کند دارایی خود را که از زمان ازدواج تا طلاق به دست آورده است را هنگام طلاق و جدایی تا نصف دارایی (از یک تا پنجاه درصد) با زوجه قسمت کند که تعیین مقدار تنصیف اموال بین زوجین بر عهده ی دادگاه خانواده خواهد بود. مرد می تواند با مشورت با یک وکیل خانواده آنلاین با تجربه از شرایط تنصیف اموال در زمان طلاق مطلع گردد؛ زیرا تنصیف اموال در هنگام طلاق زوجین شرایطی دارد. برای تنصیف اموال باید، دادخواست طلاق از طرف مرد مطرح شود و دلیل طلاق، نشوز زوجه نباشد و طلاق از طرف زن مطرح نگردد و همچنین طلاق توافقی نباشد؛ در صورت وجود هر یک از این شرایط، شرط تنصیف اموال در زمان طلاق اجرا نخواهد شد.

چنانچه مرد بتواند در دادگاه، دلایل طلاق خود را با راهنمایی یک وکیل خانواده آنلاین، اثبات نماید از تنصیف اموال خود در زمان طلاق معاف خواهد شد.

اجرت المثل ایام زوجیت

اجرت المثل ایام زوجیت، اجرت و دستمزد کارهای خانه داری زن است که در منزل شوهر و به دستور او و به قصد دریافت دستمزد انجام می دهد، می باشد و زوجه برای مطالبه ی اجرت المثل خود باید در دادگاه اثبات نماید که کارهای خانه داری را به دستور شوهر و به قصد دریافت اجرت بوده و آنها رایگان انجام نداده است؛ در این صورت می تواند اجرت المثل خود را مطالبه نماید. زوجه می تواند برای نحوه ی مطالبه ی اجرت المثل ایام زوجیت از یک وکیل خانواده آنلاین بدون صرف وقت و هزینه، کمک بگیرد و به حقوق خود دست یابد و از ضایع شدن حقوق مالی خود در هنگام طلاق جلوگیری نماید.

استرداد جهیزیه

جهیزیه اثاثیه منزل می باشد که زوجه در هنگام ازدواج به منزل شوهر می برد و مالک آن می باشد و زوج نسبت به جهیزیه زوجه فقط امین می باشد و حق دخل و تصرف در مهریه زوجه را نخواهد داشت و در صورت وارد شدن هر گونه خسارت عمدی از سوی زوج، ملزم به جبران خسارت می باشد.

زوجه می تواند هنگام طلاق با طرح دادخواست استرداد جهیزیه، اقدام به بردن جهیزیه خود از منزل شوهر بنماید. زوجه می تواند برای طرح دادخواست استرداد جهیزیه از وکیل خانواده آنلاین راهنمایی های لازم را دریافت نماید و از رویه دادگاه خانواده جهت رسیدگی و اجرای حکم استرداد جهیزیه مطلع گردد.

وکیل طلاق موسسه حقوقی دادآرمان آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در خصوص دعاوی خانواده است، از این رو می تونی با شماره ی بهترین وکیل خانواده و وکیل طلاق در شرق تهران تماس بگیری و مشاوره رایگان دریافت کنی.

مشاوره وکیل خانواده آنلاین در مورد طلاق از طرف زن

همان طور که گفته شد، مرد برای طرح دادخواست طلاق محدودیتی ندارد و می تواند حتی بدون دلیل با پرداخت حقوق مالی زوجه، همسر خود را طلاق دهد؛ اما طرح دادخواست طلاق از سوی زوجه به سهولت طرح دادخواست طلاق از سوی زوج نمی باشد و زن باید برای طرح دادخواست طلاق خود دلایل موجه و محکمه پسندی را ارائه نماید.

به دلیل پیچیدگی طرح دادخواست طلاق از سوی زوجه و دشوار بودن اثبات دلایل طلاق از طرف زن، بهتر است زوجه قبل از اقدام به طرح دادخواست طلاق، با یک وکیل خانواده آنلاین مشورت نماید تا از قوانین جدید طلاق و رویه دادگاه خانواده مطلع شود تا بتواند از حقوق خود در دادگاه دفاع کند.

از دلایل طلاق از طرف زن می توان به طلاق زن با شروط دوازده گانه عقدنامه و عسر و حرج اشاره کرد.

زوجه می تواند با اثبات هر یک از شروط دوازده گانه عقدنامه با کمک و راهنمایی یک وکیل خانواده آنلاین، دادخواست طلاق از سوی زوجه را مطرح نماید و دادگاه با احراز و تشخیص هر یک از این شرایط حکم طلاق را به نفع زوجه صادر می کند.

همچنین طبق ماده 1130 قانون مدنی، طلاق از طرف زن به دلیل عسر و حرج نیز امکانپذیر است. در تبصره این ماده برخی مصادیق عسر و حرج زن مانند ترک انفاق، اعتیاد زیان آور مرد، ابتلای مرد به بیماری صعب العلاج روانی، ترک زندگی خانوادگی بیان شده است.

کلام آخر

با توجه به آنچه گفته شد، به دلیل پیچیدگی قوانین و رویه دادگاه ها در رسیدگی به پرونده ها، بهتر است افراد برای طرح دادخواست خود در خصوص هر یک از دعاوی خانواده، در قدم اول با یک وکیل خانواده آنلاین مشورت کرده و از قوانین و نکات ضروری در خصوص طرح دادخواست خود آگاه شوند تا بتوانند در مراجع قضایی از حقوق خود دفاع کرده و تضییع حقوق خود جلوگیری نمایند.

وکیل خانواده یک وکیل پایه یک دادگستری است که در زمینه دعاوی مربوط به خانواده فعالیت و قبول وکالت می نماید و به همه ی قوانین امور خانواده خصوصا قوانین جدید و همچنین روند رسیدگی دادگاه خانواده به دعاوی خانواده آشنایی کامل دارد، بنابراین وکیل خانواده، بهترین کسی است که می تواند هر یک از زوجین را برای طلاق و مطالبه ی حقوق آنها در طلاق و پس از آن راهنمایی کند؛ از این رو موسسه حقوقی دادآرمان برای دریافت مشاوره ی حضوری، بهترین وکیل خانواده را به شما معرفی می کند؛ همچنین در صورتی که وقت کافی برای مراجعه ی حضوری به دفتر وکیل طلاق را ندارید، می توانید برای دریافت مشاوره ی رایگان به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه ی حضوری، با وکیل آنلاین موسسه حقوقی دادآرمان اقدام کنید و بدون اتلاف وقت و هزینه از مزایای مشورت با یک وکیل خانواده با تجربه بهره مند شوید.

شروط دوازده گانه عقدنامه و عسر و حرج از دلایل طلاق از طرف زن هستند که در صورت اثبات هر یک از دلایل، توسط زن در دادگاه خانواده حکم طلاق به درخواست زن صادر می شود.

حقوق مالی زوجه شامل مهریه، نفقه، تنصیف اموال مرد، اجرت المثل ایام زوجیت و استرداد جهیزیه است.

طبق ماده 1133 قانون مدنی، مرد حق طلاق دارد و می تواند هر زمان که بخواهد زن خود را طلاق دهد. برای طرح دادخواست طلاق از طرف مرد نیازی به ارائه دلایل موجه برای طلاق نیست و مرد می تواند زن خود را حتی بدون داشتن دلیل محکمه پسند طلاق دهد. البته مرد باید برای طلاق زن ابتدا حقوق مالی او را پرداخت کند.

در عقدنامه شرطی به نام شرط تنصیف اموال وجود دارد که زن و مرد در هنگام عقد نکاح در خصوص این شرط با یکدیگر توافق می کنند. چنانچه مرد این شرط را هنگام عقد نکاح امضا نماید، یعنی قبول می کند دارایی خود را که از زمان ازدواج تا طلاق به دست آورده است را هنگام طلاق تا نصف دارایی (از یک تا پنجاه درصد) با زوجه قسمت کند که تعیین مقدار تنصیف اموال بین زوجین بر عهده ی دادگاه خانواده خواهد بود.

0 0 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها