مشاوره حقوقی آنلاین

وکیـل آنلاین به همراه مشاوره حقوقی آنلاین

وکیل آنلاین کیست؟

وکیل آنلاین برای مشاوره حقوقی آنلاین واتساپ و تلگرام کسی است که می تواند بدون تماس تلفنی  با شما یا حضورتان در دفتر وکالت یا مراجعه شما به یک موسسه حقوقی خدمات مشاوره ای ارائه دهد و با بررسی مدارک ارسالی از جانب شما درباره پرونده بهترین رویه حقوقی را پیشنهاد دهد. این امر از طریق شبکه های اجتماعی امکانپذیر می باشد وکیل آنلاین رایگان موسسه حقوقی دادآرمان در تمام زمینه های حقوقی می تواند در کوتاه ترین زمان کارآمدترین مشاوره را به متقاضیان ارائه دهد.

وکیل آنلاین واتساپ کیست؟

امروزه در سرتاسر جهان استفاده از شبکه های اجتماعی مانند واتساپ و تلگرام و … افزایش یافته و کاربران فضای مجازی بیش از گذشته نیازها و مشکلات خود را با دریافت اطلاعات از طریق شبکه های اجتماعی برطرف می کنند. به دلیل نا آگاهی افراد از مسائل حقوقی که با آن سر و کار دارند و در این خصوص نیاز به راهنمایی و مشاوره وکلای مجرب و متخصص دارند، بنابراین احساس نیاز به شماره وکیل آنلاین در تلگرام واتساپ امری مهم خواهد بود.

وکیل واتساپ موسسه حقوقی دادآرمان بستری مناسب را فراهم آورده تا افراد بتوانند با مراجعه به شماره واتساپ وکیل رایگان به جواب پرسش های متعدد خود در زمینه های مختلف حقوقی دست یابند و مشکلات خود را با کمک وکلای آنلاین تهران در موسسه حقوقی دادآرمان با صرف کمترین زمان و با کمک گرفتن از افرادی با تجربه و متخصص در این حوزه حل و فصل نمایند.

برای اینکه بدونی هزینه وکیل طلاق چقدره کلیک کن.

در واقع دریافت مشاوره ی حقوقی به صورت غیرحضوری و آنلاین از طریق وکیل واتساپ رایگان

سریع ترین و آسان ترین و کم هزینه ترین روش ممکن می باشد ، که افراد می توانند بدون نیاز به حضور در دفاتر وکالت و صرف زمان برای رفت و آمد به دفتر وکیل و پرداخت هزینه های گزاف در مورد مشکل حقوقی خود، مشاوره و راهنمایی دریافت کنند.

مشاوره رایگان حقوقی در واتساپ با وکلای پایه یک دادگستری انجام می شود که این افراد دارای اطلاعات به روز از قوانین حقوقی و رویه دادگاه های کشور است و می توان با خیال راحت به راهنمایی های وی در زمینه های مختلف حقوقی اعتماد کرد و از شماره وکیل آنلاین رایگان در حل مشکلات و پرونده های حقوقی خود استفاده نمود.

وکیل آنلاین واتساپ علاوه بر اینکه کاربران را به صورت غیر حضوری در فضای مجازی مشاوره و راهنمایی می کند، با درج نشانی دفتر وکالت و شماره وکیل آنلاین، این امکان را فراهم می کند که در صورت لزوم افراد را نیز به صورت حضوری در دفتر وکالت خود مشاوره دهد و اسناد و مدارک وی را به دقت بررسی و مطالعه کرده و در صورت نیاز، وکالت وی را برای رسیدگی و پیگیری در مراجع قضایی قبول نماید.

 خدمات وکیل آنلاین چت رایگان

چت آنلاین با وکیل موسسه حقوقی دادآرمان یک سیستم خدمات حقوقی و مشاوره ی رایگان آنلاین است که کاربران فضای مجازی می توانند به منظور چت آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری با پیام رسان واتساپ، شماره ی مورد نظر را شماره گیری کرده و سپس سوالات حقوقی خود را مطرح نمایند.

دلایل موجه طلاق از طرف زن چیست؟

مزایای دریافت مشاوره واتساپ رایگان چیست ؟

وکیل واتساپی این امکان را برای کاربران فراهم نموده است که آنها بتوانند در قسمت چت، سوالات حقوقی خود را مطرح نمایند و پاسخ خود را در سریع ترین زمان ممکن و به صورت رایگان دریافت نمایند. رایگان بودن پاسخگویی به پرسش های حقوقی و سرعت بالای پاسخگویی و همچنین با تجربه بودن وکلای پایه یک دادگستری، از مزایای دریافت شماره وکیل آنلاین رایگان مشاوره ی حقوقی غیر حضوری موسسه حقوقی دادآرمان است.

وکیل آنلاین رایگان 24ساعته واتساپ تعدادی از وکلای پایه دادگستری هستند که در زمینه های مختلف حقوقی تخصص و تجربه دارد و می تواند افراد را در همه ی زمینه های حقوقی به صورت غیر حضوری و رایگان راهنمایی نماید.

از دیگر مزایای مشاوره ی وکیل آنلاین چت رایگان واتساپ این است که وی می تواند کاربران را در همه ی زمینه های حقوقی و کیفری راهنمایی کرده و به آنها مشاوره دهد و در اموری مربوط به دعاوی خانواده از طریق شماره مشاور خانواده رایگان واتساپ در دعاوی طلاق، مطالبه ی مهریه، نفقه و اجرت المثل، حضانت فرزند، توقیف اموال زوج و اعسار و غیره و یا امور مرتبط با ثبت احوال، مانند تغییر نام یا سن در شناسنامه و امور ملکی و…، همچنین در مورد دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری، سرقت و مواد مخدر، کاربران را راهنمایی کند و به سوالات آنها در کمترین زمان ممکن، مناسب ترین و کارآمدترین پاسخ را ارائه دهد.

بیشتر بدانید: آیا مرد می تواند زن خود را بدون دلیل طلاق دهد؟ طلاق دادن بی دلیل زن چگونه است؟

مزایای مشاوره با وکیل طلاق توافقی موسسه حقوقی دادآرمان

وکیل واتساپی این امکان را برای کاربران فراهم نموده است که آنها بتوانند در قسمت چت، سوالات حقوقی خود را مطرح نمایند و پاسخ خود را در سریع ترین زمان ممکن و به صورت رایگان دریافت نمایند. رایگان بودن پاسخگویی به پرسش های حقوقی و سرعت بالای پاسخگویی و همچنین با تجربه بودن وکلای پایه یک دادگستری، از مزایای دریافت شماره وکیل آنلاین رایگان مشاوره ی حقوقی غیر حضوری موسسه حقوقی دادآرمان است.

وکیل آنلاین رایگان 24ساعته واتساپ تعدادی از وکلای پایه دادگستری هستند که در زمینه های مختلف حقوقی تخصص و تجربه دارد و می تواند افراد را در همه ی زمینه های حقوقی به صورت غیر حضوری و رایگان راهنمایی نماید.

از دیگر مزایای مشاوره ی وکیل آنلاین چت رایگان واتساپ این است که وی می تواند کاربران را در همه زمینه های حقوقی و کیفری راهنمایی کرده و به آنها مشاوره دهد و در اموری مربوط به دعاوی خانواده از طریق شماره مشاور خانواده رایگان واتساپ در دعاوی طلاق، مطالبه ی مهریه، نفقه و اجرت المثل، حضانت فرزند، توقیف اموال زوج و اعسار و غیره و یا امور مرتبط با ثبت احوال، مانند تغییر نام یا سن در شناسنامه و امور ملکی و…، همچنین در مورد دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری، سرقت و مواد مخدر ، کاربران را راهنمایی کند و به سوالات آنها در کمترین زمان ممکن ، مناسب ترین و کارآمدترین پاسخ را ارائه دهد.

مشاوره حقوقی آنلاین | 24 ساعته واتساپ

از مهم ترین و کارآمدترین مزایای وکیل آنلاین واتساپ 24 ساعته که مورد توجه بسیاری از کاربران بوده و به جهت داشتن همین ویژگی، بسیاری از افراد تمایل دارند سوالات حقوقی خود را با وکیل آنلاین واتساپ مطرح کنند این است که افراد می توانند به صورت شبانه روزی و 24 ساعته و بدون محدودیت زمانی با وکیل آنلاین واتساپ ارتباط برقرار کرده و سوالات حقوقی خود را مطرح کنند و پاسخ مناسب خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنند و این ویژگی پاسخگویی 24 ساعته به سوالات کاربران ، برای برخی افراد که مشغله ی زیادی دارند و در طول روز، زمان کافی ندارند تا پرسش های حقوقی خود را در فضای مجازی مطرح کنند و یا به صورت حضوری به دفتر وکالت، جهت حل مشکل خود مراجعه کنند، بسیار مهم و حائز اهمیت است و سبب شده است تا این سیستم پاسخگویی در بین افراد بسیاری مورد توجه و استقبال قرار بگیرد و نیاز افراد در خصوص پاسخگویی آنلاین 24 ساعته توسط وکیل آنلاین واتساپ به سوالات حقوقی آنها بیشتر از گذشته باشد.

مشـاوره آنلاین حقوقی واتساپ چگونه انجام می شود؟

چرا افراد تمایل به دریافت مشاوره ی حقوقی از وکیل آنلاین واتساپ دارند؟

در حال حاضر به دلیل مشغله ی کاری افراد و هزینه های بالای مشاوره ی حقوقی توسط وکلای متخصص و کارآزموده، افراد تمایل دارند تا مشکلات حقوقی خود را از شیوه هایی به جز مراجعه ی حضوری به وکلای مجرب حل کنند و بدون اینکه زمان و هزینه زیادی را صرف کنند به پاسخ سوالات خود در زمینه های حقوقی دست یابند.

امروزه به دلیل افزایش روز افزون استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف و در دسترس بودن آنها، کاربران فضای مجازی برای دستیابی به پاسخ های خود در امور حقوقی، تمایل دارند از طریق فضای مجازی با وکلای پایه یک دادگستری که در امر وکالت، تجربه و تخصص دارند به صورت غیرحضوری از طریق شماره واتساپ وکیل ارتباط برقرار کرده و سوالات حقوقی خود را مطرح نمایند و وکیل آنلاین واتساپ نیز در کمترین زمان و رایگان سوالات آنها را پاسخ دهد.

برای اینکه کاربران که سوالات حقوقی خود را با وکیل آنلاین واتساپ مطرح می کنند، به نتیجه ی مطلوبی دست یابند و وکیل بتواند آنها را به درستی و بدون هر گونه خطایی راهنمایی کند، آنها باید در ضمن طرح سوالات خود، اسناد و مدارک مرتبط با سوالات و مشکلات خود را نیز به صورت غیر حضوری و از طریق واتساپ برای وکیل آنلاین واتساپ ارسال نمایند، تا وکیل بتواند با بررسی و مطالعه ی مدارک ارائه شده از سوی کاربر، پاسخ درستی به وی ارائه نماید؛ در غیر این صورت ممکن است به دلیل ابهام در سوالات مطرح شده از سوی کاربر و یا توضیحات اشتباه یا غیر مرتبط با مشکل حقوقی وی وکیل آنلاین نتواند آنها را به درستی راهنمایی کند یا حتی ممکن است اشتباه راهنمایی شده و از این امر دچار ضرر و زیان شوند.

اگر نیاز به مشاوره با یک وکیل با تجربه در امور خانواده داری، می تونی بدون اتلاف وقت و هزینه با وکیل خانواده آنلاین موسسه حقوقی دادآرمان به صورت غیرحضوری و آنلاین تماس بگیری و هر سوالی داری بپرسی و مشاوره رایگان دریافت کنی.

با در اختیار داشتن شماره وکیل رایگان می توانید از اتلاف وقت و سردردگمی قضایی خود جلوگیری کنید.

پس ارائه ی مدارک مرتبط و مثبته با سوالات طرح شده ی حقوقی امری ضروری است که باید کاربران ضمن طرح پرسش خود به آن توجه کنند و آن را مد نظر قرار دهند تا وکیل آنلاین واتساپ بتواند به درستی آنها را راهنمایی کند.

گروه حقوقی واتساپ

بسیاری از مردم در زندگی روزمره با مسائلی رو به رو می شوند که برای حل و فصل آنها نیازمند مراجعه به مراجع قضایی هستند، اما خودشان در امور قضایی ، حقوقی یا کیفری دانش کافی ندارند و مجبور هستند سوالات خود را از افرادی که در این زمینه تخصص دارند، مطرح کنند.

پیش تر در مطالب فوق به این نکته اشاره کردیم، که طرح سوالات حقوقی در فضای مجازی به دلیل صرفه جویی در زمان و هزینه، مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و افراد ترجیح می دهند به جای مراجعه به دفتر وکلای دادگستری و صرف هزینه و زمان زیاد، سوالات و مشکلات حقوقی خود را از طریق فضای مجازی و با وکیل آنلاین واتساپ مطرح کنند و پاسخ خود را در سریع ترین زمان و به صورت رایگان دریافت کنند.

با توجه به افزایش طرح سوالات حقوقی در گروه حقوقی واتساپ، به بیان چند نکته در این خصوص می پردازیم. گاهی در مشاوره و راهنمایی افراد توسط وکیل آنلاین واتساپ سوالاتی برای آنها مطرح می شود؛ مثلاً وکیلی که به صورت آنلاین افراد را در گروه حقوقی واتساپ، مشاوره و راهنمایی می کند کیست؟ از کجا متوجه شویم وکیل آنلاین واتساپ ما را درست راهنمایی می کند؟ آیا از دانش و تجربه ی کافی در این زمینه برخوردار است یا خیر؟ وظیفه ی وکیل آنلاین واتساپ در مشاوره ی حقوقی به افراد چیست؟ وکیل آنلاین واتساپ در چه اموری می تواند افراد را راهنمایی و مشاوره کند؟

وکیل آنلاین واتساپ یک وکیل پایه یک دادگستری است که در رشته ی حقوق یا فقه و مبانی حقوق اسلامی یا هم تراز آن در حوزه ی عملیه در مقطع کارشناسی یا بالاتر تحصیل کرده است و در آزمون کانون وکلا قبول شده و دوره ی کارآموزی خود را به پایان رسانده و موفق به دریافت مدرک پایه یک دادگستری شده است.

وظیفه ‌ی اصلی وکیل آنلاین رایگان واتساپ در مشاوره ی حقوقی آنلاین، ارائه راهنمایی های حقوقی است، او باید اطلاعات حقوقی مورد نیاز را در اختیار اشخاص قرار دهد.

وکیل آنلاین واتساپ می تواند افراد را در امور حقوقی مربوط به خانواده، ملکی، شرکت ها، چک و سفته، ثبت احوال و همچنین در امور مربوطه به همه ی دعاوی کیفری، کاربران را مشاوره و راهنمایی دهد. همچنین به صورت تخصصی مشاوره رایگان مهاجرت از طریق واتساپ برای متقاضیان قابل دسترسی خواهدبود.

خدمات وکیل آنلاین واتساپ تهران

وکیل آنلاین چت رایگان تهران در چه اموری می تواند به کاربران، مشاوره ی حقوقی ارائه نماید؟ وکیل آنلاین تهران یک وکیل پایه یک دادگستری است؛ اما در طرح سوالات حقوقی از طریق آنلاین توجه به یک نکته بسیار ضروری است؛ اینکه موضوعات حقوقی و کیفری که کاربران در مورد آنها سوالات خود را مطرح می کنند در زمینه های مختلفی بوده و یک وکیل پایه یک دادگستری اگر چه در همه ی زمینه های حقوقی اطلاعات دارد و قبول وکالت یا دادن مشاوره ی حقوقی در همه ی موضوعات حقوقی برای وی بلامانع است، اما بهترین شیوه برای وکلای پایه یک دادگستری، کسب تجربه و تخصص در یک یا چند زمینه ی حقوقی یا کیفری می باشد، تا بتواند به طور متمرکز و تخصصی در آن زمینه، فعالیت نماید و به رویه دادگاه ها و قوانین جدید در مورد همان موضوع یا موضوعات خاص آشنایی و احاطه کامل داشته باشد.

همچنین وکیل آنلاین واتساپ می تواند کاربران را در مورد سوالات مرتبط با امور ملکی مانند خلع ید، تصرف عدوانی، دستور تخلیه فوری و غیره و یا در امور ثبتی مانند ثبت برند، ثبت لگو و ثبت شرکت و تغییرات شرکت، مشاوره مهاجرت واتساپ و غیره راهنمایی کند.

وکیل آنلاین واتساپ که در امور مربوط به دعاوی کیفری تخصص و تجربه دارد و به قوانین و رویه دادگاه ها در پرونده های کیفری آشنایی کامل دارد، می تواند کاربران را در امور کیفری مانند مواد مخدر، جعل و استفاده از سند مجعول، سرقت، کلاهبرداری، رابطه ی نامشروع، جرائم پزشکی و غیره مشاوره نماید.

همچنین می توان به صورت غیر حضوری در مورد همه ی موضوعات حقوقی و کیفری خانواده، سوالات خود را از طریق شماره وکیل طلاق رایگان مطرح کرد و پاسخ مناسب را دریافت نمود.

وکیل آنلاین تلگرام

امروزه با توجه به استفاده روز افزون از فضای مجازی توسط کاربران، این امکان فراهم شده است که کاربران بتوانند در مورد موضوعات مختلف، سوالات خود را مطرح کنند و از طریق مشورت با افراد متخصص در زمینه های گوناگون به حل و فصل مشکلات خود بپرازند. از جمله این مسائل، می توان به مشکلات حقوقی و قضایی در زمینه های مختلف، مانند امور ثبتی، ملکی، خانواده و غیره اشاره کرد، که وکیل آنلاین تلگرام می تواند به کاربران مشاوره دهد و در رفع مشکلات حقوقی و قضایی به آنها کمک نماید.

افراد زیادی هستند که در مسائل روزمره و روابط خود در امور حقوقی با مشکلاتی مواجه هستند و نمی توانند به تنهایی و بدون کمک گرفتن از افراد با تجربه مشکل خود را برطرف نمایند؛ اما به دلیل مشغله ی کاری یا هزینه های مشاوره ی حقوقی نمی توانند حضوری به دفاتر حقوقی مراجعه کنند و از مشاوره و راهنمایی وکلای مجرب و متخصص بهره مند گردند؛ به همین دلیل به صورت غیر حضوری و از طریق تلگرام با وکیل آنلاین تلگرام ارتباط برقرار کرده و با مطرح کردن پرسش های خود با وکیل آنلاین تلگرام به حل مشکلات خود با صرف کمترین زمان و هزینه می پردازند.

مشـاوره حقوقی آنلاین با وکیل از طریق تلگرام

کاربران فضای مجازی می توانند از طریق شماره وکیل آنلاین رایگان در تلگرام با وکلای مجرب پایه یک دادگستری در زمینه های مختلف حقوقی و یا کیفری، ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را به صورت غیر حضوری مطرح کنند؛ اما چگونه می توان از طریق گروه پرسش و پاسخی حقوقی تلگرام

 با وکیل آنلاین تلگرام در مورد مشکل خود مشورت نمود و سوالات خود را مطرح و پاسخ خود را از وکیل دریافت کرد؟

در واقع وکیل آنلاین تلگرام، وکیلی است که به صورت مجازی و از طریق گروه تلگرامی وکیل آنلاین، سوالات کاربران را پاسخ می دهد؛ به این ترتیب که وکیل آنلاین تلگرام، دارای گروه یا کانال مردمی است و از این طریق به صورت غیر حضوری به کاربران مشاوره می دهد. گروه تلگرامی پرسش و پاسخ وکلا می تواند با مطالعه و بررسی مدارک ارسالی توسط کاربران، خدمات حقوقی مناسبی را در این بستر ارائه دهد.

شروع مشاوره برای کاربران و طرح سوالات ساده و کلی به صورت غیرحضوری از طریق تلگرام، اولین گام برای حل مشکلات حقوقی و قضایی افراد است؛ سپس کاربران می توانند بعد از مشاوره غیر حضوری با وکیل آنلاین تلگرام در ادامه ی رسیدگی به مشکل خود به صورت حضوری نیز به وی مراجعه کنند.

وکیل آنلاین تلگرام با درج نشانی دفتر وکالت و شماره تماس خود، این امکان را فراهم می کند که کابران در صورت نیاز بتوانند به صورت حضوری نیز به وی مراجعه کنند و وکیل با بررسی اسناد و مدارکی که موکلین ارائه می دهند، به صورت حضوری آنها را راهنمایی نماید.

وکیل آنلاین (همراه با مشاوره حقوقی ) رایگان 

وکیل آنلاین رایگان که یک وکیل پایه یک دادگستری است، با توجه به تخصص و تجربه خود که می تواند در یکی از زمینه های مختلف اعم از حقوقی مانند امور مربوط به طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، ثبت احوال و غیره و امور کیفری مانند قتل، سرقت، مواد مخدر و غیره باشد؛ افراد را با هزینه کم یا رایگان به صورت غیر حضوری و آنلاین راهنمایی کند.

وکیل آنلاین رایگان که در مورد مسائل حقوقی افراد را راهنمایی می کند ، به حقوق مدنی و تجارت آشنایی دارد و رویه دادگاه های حقوقی را به خوبی می داند و با قوانین حقوقی اعم از قانون مدنی، قانون آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قانون حمایت خانواده و غیره آشنایی کامل دارد و در این زمینه ها فعالیت و تخصص دارد.

مشاوره خانواده، ملکی و کیفری

همچنین وکیل آنلاین رایگان می تواند افراد را در مورد پرونده های کیفری مانند جعل، کلاهبرداری، فروش مال غیر، مواد مخدر، سرقت، جرائم رایانه ای و غیره مشاوره و راهنمایی کند و در زمینه ی حل و فصل پرونده ها در دعاوی کیفری تخصص دارد.

وکیل آنلاین رایگان می تواند در صورت لزوم به موکل، علاوه بر مشاوره ی رایگان آنلاین، در دفتر وکالت خود نیز مشاوره ی حضوری بدهد.

وکیل آنلاین در تهران

وکیل آنلاین تهران یک وکیل پایه یک با تجربه است، که با توجه به تخصص و حوزه ی فعالیت خود، به راهنمایی و مشاوره ی غیر حضوری و آنلاین کاربران می پردازد. مشاوره ی غیر حضوری و آنلاین وکیل، یکی از بهترین خدماتی است که وکیل آنلاین تهران به کاربران ارائه می دهد و با راهنمایی کاربران در مورد مسائل حقوقی به حل مشکلات آنها در زمینه های مختلف حقوقی مانند امور خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، حضانت و اجرت المثل ایام زوجیت و غیره)، امور ثبتی، ملکی و… می پردازد.

وکیل آنلاین تهران علاوه بر اینکه در شبکه های اجتماعی به صورت غیر حضوری به مشاوره حقوقی کابران می پردازد، در صورت نیاز می تواند موکلین را به صورت حضوری در دفتر وکالت خود در تهران نیز راهنمایی کند یا وکالت وی را در رسیدگی و پیگیری به پرونده نیز قبول نماید.

هزینه مشاوره ی حقوقی وکیل آنلاین تهران بسیار کمتر از مشاوره ی حضوری است.

مشاوره خانواده، ملکی و کیفری

هزینه مشاوره ی آنلاین بستگی به مدت زمان مشاوره و نوع موضوعی دارد که کاربر در مورد آن مشاوره دریافت می کند، همچنین به پیچیدگی موضوع نیز بستگی دارد؛ به همین دلیل هزینه مشاوره در موضوعات مختلف متفاوت است و همه ی مشاوره های آنلاین با هزینه ی یکسان انجام نمی شود.

وکیل آنلاین (مشاوره آنلاین حقوقی) مهریه

امروزه با توجه به بالا رفتن قیمت سکه، مهریه به یکی از چالش های مهم زوجین تبدیل شده است. مهریه یکی از حقوق مالی زوجه است که به محض عقد ازدواج به زن تعلق می گیرد و شوهر ملزم به پرداخت آن است. دعاوی بسیاری هستند که در خصوص مهریه در دادگاه های خانواده مطرح می شوند؛ به همین دلیل سوالات زیادی برای کاربران فضای مجازی در خصوص دعاوی مربوط به مهریه از جمله مطالبه ی مهریه، اعسار از پرداخت مهریه و توقیف اموال زوج و غیره مطرح می شود.

کاربران فضای مجاری می توانند سوالات خود در خصوص دعاوی مرتبط با مهریه را به صورت غیر حضوری و آنلاین از وکیل آنلاین مهریه به صورت رایگان یا با هزینه ی کم و با صرف کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به حضور در دفتر وکالت مطرح نمایند.

وکیل مهریه با توجه به تخصص و تجربه ی خود در خصوص دعاوی مرتبط با مهریه، کاربران را راهنمایی می کند و با پاسخ به سوالات آنها در این خصوص به کاربران مشاوره می دهد. همچنین کاربران باید در مورد نوع و مقدار مهریه خود، اطلاعات کافی و درستی را در اختیار وکیل آنلاین مهریه قرار دهند تا وکیل بتواند به صورت غیر حضوری آنها را راهنمایی کند.

وکیل آنلاین (مشاوره حقوقی آنلاین) طلاق

وکیل آنلاین طلاق وکیلی است که تخصص و تجربه ی زیادی در دعاوی مربوط به خانواده، خصوصاً دعاوی مرتبط با طلاق دارد؛ وکیل آنلاین طلاق از جدیدترین قوانین مربوط به امور خانواده آگاه است و پیوسته در به روز کردن اطلاعات خود در این زمینه تلاش می کند و به دلیل تجربه ای که در مورد پرونده های طلاق دارد، به روند دادگاه های خانواده اعم از دادگاه بدوی، تجدیدنظر و دیوان عالی کشور و نحوه ی رسیدگی به پرونده های طلاق در دادگاه آشنایی دارد و می تواند کاربران فضای مجازی را که در این زمینه سوالات زیادی دارند را راهنمایی و به حل مشکلات آنها در این خصوص کمک نماید.

افراد می توانند با در اختیار قرار دادن اطلاعات کافی و ارائه اسناد و مدارک خود به صورت آنلاین، از وکیل آنلاین طلاق، مشاوره و راهنمایی بگیرند و وکیل نیز با اطلاعات و مدارکی که کاربر به صورت آنلاین در اختیار وی قرار داده است او را راهنمایی کند.

همچنین وکیل آنلاین طلاق می تواند در صورت لزوم و با درخواست کاربر در دفتر وکالت خود به وی مشاوره ی حضوری داده و در صورت نیاز وکالت وی را در رسیدگی به پرونده ی طلاق قبول کند.

وکیل آنلاین مواد مخدر

در دنیای امروز به دلیل افزایش روز افزون خرید و فروش مواد مخدر اعم از صنعتی و سنتی و تبدیل شدن معاملات مواد مخدر به یک تجارت سود آور برای سوداگران مواد مخدر، خطرات عظیم و جبران ناپذیری همه ی جوامع را تهدید می کند.

بسیاری از افراد وجود دارند که ممکن است به طور آگاهانه حتی ناخواسته در دام مواد مخدر و جرائم مرتبط با آن گرفتار شوند و برای رهایی از آن نیازمند راهنمایی باشند.

جواب همه سوالات حقوقی در مشـاوره حقوقی آنلاین

بدون شک اولین و سریع ترین راه برای دریافت مشاوره در خصوص دعاوی مربوط به مواد مخدر، کمک گرفتن از یک وکیل آنلاین مواد مخدر است، که در زمینه جرائم و پرونده های مواد مخدر تخصص و تجربه زیادی دارد. در واقع وکیل آنلاین مواد مخدر، وکیلی است که به رویه دادگاه های کیفری در خصوص جرائم مواد مخدر آشنایی دارد و می تواند کاربر را در مورد مجازات های مربوط به جرائم مواد مخدر اعم از حبس، جزای نقدی، شلاق و غیره و همچنین تخفیف مجازات ها راهنمایی کند.

وکیل آنلاین مواد مخدر می تواند با تجربه و تخصصی که در این زمینه دارد به تمام سوالات کاربران در مورد دعاوی و پرونده های مواد مخدر پاسخ دهد و به حل مشکلات آنها کمک کند.

وکیل آنلاین فوری

به دلیل مشغله افراد و عدم امکان دسترسی سریع و آسان و کم هزینه به خدمات حقوقی و قضایی بسیاری از افراد که کاربران فضای مجازی هستند، تمایل دارند سوالات خود را زمینه های حقوقی و کیفری در شبکه های اجتماعی و به صورت آنلاین مطرح کنند. به این منظور بهترین و سریع ترین روش برای دستیابی به یک وکیل پایه یک با تجربه و متخصص، این است که سوالات و مشکلات خود را با یک وکیل آنلاین فوری مطرح کنیم.

جواب همه سوالات حقوقی در مشـاوره حقوقی آنلاین

وکیل آنلاین فوری، وکیلی است که با صرف زمان به پاسخگویی پرسش های کاربران در شبکه های اجتماعی می پردازد (مانند تلگرام و واتساپ) و پاسخگویی سریع به سوالات کاربران باعث می شود ، هم در وقت و هزینه ی آنها صرفه جویی شود، هم کاربران به جواب خود برسند و وکیل آنلاین فوری از این طریق به حل مشکلات آنها کمک می کند.

یکی از مهمترین مزایای مشاوره ی حقوقی توسط وکیل آنلاین فوری، در واقع سریع بودن دریافت مشاوره است و وکیل آنلاین فوری به راحتی در دسترس بوده و کاربران می توانند در هر ساعت از شبانه روز از وکیل آنلاین، مشاوره ی فوری دریافت کنند؛ این ویژگی خصوصاً برای افراد پر مشغله بسیار مورد توجه قرار می گیرد. 

مشـاوره خانواده، ملکی و کیفری

مسئولیت های یک وکیل آنلاین

گاهی ممکن است کاربران فضای مجازی برای صرفه جویی در زمان و هزینه ، مسائل حقوقی یا کیفری خود را با یک وکیل پایه یک دادگستری به صورت آنلاین مطرح کنند و با طرح سوالات در زمینه های مختلف به حل مشکلات حقوقی و کیفری خود بپردازند.

با توجه به اینکه امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی افراد تمایل بیشتری برای دریافت مشاوره و راهنمایی از وکیل آنلاین دارند ؛ مسئولیت یک وکیل آنلاین در مقابل کاربران چیست؟

یکی از مسئولیت های یک وکیل آنلاین در مقابل کاربران که به طرح پرسش می پردازند، این است که با به روز کردن اطلاعات خود در زمینه های حقوقی یا کیفری که در آن تجربه و تخصص دارد، به سوالات کاربران به درستی پاسخ دهد تا در صورت نا آگاهی از قوانین جدید، کاربران دچار گمراهی یا ضرر نشوند و آنها بتوانند با خیال راحت به اطلاعات وی در پاسخگویی به سوالاتشان اعتماد کنند.

همچنین از مسئولیت های یک وکیل آنلاین این است که برای پاسخ به پرسش کاربران زمان کافی اختصاص دهد و با دقت سوالات آنها را بررسی کند، تا منجر به راهنمایی اشتباه و گمراه کننده به کاربران نباشد و کاربران بتوانند از مزایای مشاوره آنلاین توسط وکیل بهره مند شوند.

گروه پرسش و پاسخ حقوقی تلگرام

امروزه با توجه به افزایش و گستردگی روابط بین اشخاص، به خصوص در زمینه های مالی و حقوقی و نیاز افراد به داشتن اطلاعات حقوقی و قانونی در خصوص معاملات، نقل و انتقالات و خیلی از اموری که به نوعی با مسائل حقوقی و قضایی در ارتباط است، همچنین با توجه به مشغله زیاد افراد و نداشتن زمان و دانش کافی برای بررسی و رسیدگی به امور حقوقی خود، نیاز افراد در دریافت مشاوره ی حقوقی آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی، هر روز بیشتر می شود و کاربران باید بتوانند سوالات حقوقی خود را در فضای مجازی مطرح و پاسخ های مناسب را دریافت کنند؛ به این منظور گروه پرسش و پاسخ حقوقی تلگرام برای پاسخ به سوالات کاربران در زمینه مسائل حقوقی کاربران توسط وکلای مجرب که از وکلای پایه یک دادگستری هستند و هر کدام در یک یا چند زمینه خاص حقوقی، تخصص و تجربه دارند و کاربران می توانند در گروه پرسش و پاسخ حقوقی تلگرام، سوالات خود را با وکلای متخصص در مورد موضوعاتی مانند طلاق، مطالبه ی مهریه، توقیف اموال زوج، امور ثبتی، ملکی و سوالات بی شمار دیگر در همه زمینه های حقوقی مطرح کنند و در کمترین زمان ممکن به پاسخ خود دست یابند.

کانال پرسش و پاسخ حقوقی

با توجه به گستردگی شبکه های اجتماعی و نیاز روز افزون افراد جامعه در راستای استفاده از شبکه های اجتماعی، موسسه حقوقی دادآرمان بستر مناسبی را برای ورود و استفاده کاربران فضای مجازی در این زمینه فراهم نموده است . وکیل آنلاین تلگرام به منظور آگاه سازی کاربران در کانال تلگرامی وکیل آنلاین

موسسه حقوقی دادآرمان به آیدی @dadarmanlf، روزانه مطالب حقوقی و اجتماعی را بارگزاری نموده تا اعضای کانال حقوقی وکلا با پرسش و پاسخ حقوقی بتوانند از طریق آیدی تلگرام با ادمین موسسه حقوقی دادآرمان که از وکلای پایه یک دادگستری که در امر وکالت در زمینه های مختلف حقوقی با تجربه و متخصص می باشد؛ ارتباط برقرار نموده و با گذاشتن پیام های خود در قسمت چت، سوالات حقوقی خود را مطرح کنند و مناسب ترین پاسخ را از وکیل آنلاین چت تلگرام  صورت رایگان دریافت نمایند، از خدمات رایگان موسسه حقوقی دادآرمان، امکان برقراری چت تصویری از طریق شبکه های اجتماعی با وکلای متخصص و کار آزموده این موسسه در این حوزه می باشد.

همچنین وکیل آنلاین تلگرام موسسه حقوقی دادآرمان و قسمت چت کانال تلگرام، پاسخگوی سوالات حقوقی کاربران به صورت رایگان و جامع می باشد. کاربران باید به این نکته توجه کنند که در صورت نیاز به مشاوره حقوقی آنلاین در کانال پرسش و پاسخ حقوقی، سوالات خود را به صورت واضح و بدون حاشیه مطرح کنند تا زمان کمتری در پاسخگویی به آنها صرف شود.  تا وکلای ناظر بر بهترین کانال تلگرام حقوقی بتوانند آنها را راهنمایی کنند.

وکیل آنلاین یک وکیل پایه یک دادگستری است که می تواند بدون تماس تلفنی  با شما یا حضورتان در دفتر وکالت یا مراجعه شما به یک موسسه حقوقی خدمات مشاوره ای ارائه دهد و با بررسی مدارک ارسالی از جانب شما درباره پرونده بهترین رویه حقوقی را پیشنهاد دهد که این امر از طریق شبکه های اجتماعی امکانپذیر می باشد.

وکیل آنلاین کاربران را به صورت رایگان راهنمایی می کند و کاربران می توانند به صورت رایگان به پاسخ پرسش های خود برسند و مشکل حقوقی خود را حل کنند.

وکیل آنلاین، کاربران را به صورت رایگان و در کوتاهترین زمان ممکن راهنمایی می کند، همچنین وکیل آنلاین فوری به راحتی در دسترس بوده و کاربران می توانند در هر ساعت از شبانه روز از وکیل آنلاین مشاوره فوری دریافت کنند.

وکیل آنلاین یک وکیل پایه یک دادگستری است که می تواند در تمام زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت نماید، اما هر یک از وکلا در یک یا چند حوزه حقوقی و یا کیفری فعالیت می کنند و کاربران با توجه به نوع مشکل و پرونده ی خود باید با وکیل آنلاین که در زمینه مورد نظر فعالیت دارد، مشاوره دریافت نماید.

5 1 رای
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
21 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

علیرضا جهانی

در چه ساعتی میتونم باهاتون به صورت آنلاین از طریق واتسپ تماس داشته باشم؟

هاشمی

با عرض سلام و خسته نباشید.
بنده حدود ۵ ماه پیش ی ماشین از طریق سایت دیوار گذاشتم واسه فروش.شخصی اومد که آشنایی خیلی مختصری هم داشتیم از قبل دید و خواست بیعانه داد ولی حرفی از چکی و مدت دار بودن نزد.فرداش اومد بریم قولنامه کنیم.توی راه کلی وویس از کسایی که واسه مغازه اش خرید میکنه شبیه فلانی واست جنساتو فرستادم اگه میتونی پول بیشتر لازم دارم بزن برام ..و پاسخ ایشون باشه میرنم.دوباره وویس آقا ممنون مرسی اومد و از این مدل کارای جلب اعتماد.رسیدم در مغازه گفت من الان اینقدر میدم صد میلیون هم اول ماه میدم.یعنی ۱۲ روز بعد.
منم گفتم باشه ۱۲ روز بعد واست تعویض پلاک میکنم اونجا بده پولو.بعد ۱۲ روز رفتیم واسه تعویض پلاک ی شخصی رو فرستاد گفت این برادر خانوممه من میخام ماشین ثبت نام کنم و اینجا نیستم پلاک بزن ب اسم این منم الان واست باقی حسابتو میفرستم.(که بعدا مشخص شد این خریدار ماشینه و خودش واسطه بوده التبه همین اقام باهاش توافق کرده بود یجورایی اصلا نگفت خریدار ماشینم و کلی گلایه میکرد که افتادم توی دردسر بخاطر فامیلی و من کار دارم امروز تا ساعت × نشه می رم .زمان تعویض هم که هوادار این طرف ما شد که نگران نباش میگه زدم حتما زده) نوبت تعویض ما زنگ زدم گفت آقا فرستادم واست
پرسیدم اس ام اس نیومد واسم گفت شبا کردم تا شب میاد و ی پیامک جعلی کسر از حساب خودش که متاسفانه روی گوشی بود گم شد بعدش واسم فرستاد.
منم پلاک زدم واسش شب شد نیومد زنگ زدیم دو ماهی جواب نداد .رفتم مغازش چندتا بهانه آورد و توی چند مرحله یه چهل میلیون داد الان باقیش ۶۰ میدون مونده که زنگ میزی جواب نمیده پیام میده میگه میزنم اول هفته آخر هفته سر ماه و خلاصه همینجوری سر میدوونه.
الان سوال از شما اینه این کارش مصداق کلاهبرداریه یا تدلیس و قابل پیگری هستش .
مدارک فقط قولنامه دستی داریم با امضای شهود
اس ام اس های رد و بدل شده که چقدرش مونده چقدرش دادی واست این مقدار می ریزم
لیست گردش حساب و واریزی های من از طرف ایشون بوده روی همراه بانکم.

5 1 رای
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
21 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

trackback

[…] مشاوره حقوقی وکیل آنلاین واتساپ و تلگرام […]

علیرضا جهانی

در چه ساعتی میتونم باهاتون به صورت آنلاین از طریق واتسپ تماس داشته باشم؟

هاشمی

با عرض سلام و خسته نباشید.
بنده حدود ۵ ماه پیش ی ماشین از طریق سایت دیوار گذاشتم واسه فروش.شخصی اومد که آشنایی خیلی مختصری هم داشتیم از قبل دید و خواست بیعانه داد ولی حرفی از چکی و مدت دار بودن نزد.فرداش اومد بریم قولنامه کنیم.توی راه کلی وویس از کسایی که واسه مغازه اش خرید میکنه شبیه فلانی واست جنساتو فرستادم اگه میتونی پول بیشتر لازم دارم بزن برام ..و پاسخ ایشون باشه میرنم.دوباره وویس آقا ممنون مرسی اومد و از این مدل کارای جلب اعتماد.رسیدم در مغازه گفت من الان اینقدر میدم صد میلیون هم اول ماه میدم.یعنی ۱۲ روز بعد.
منم گفتم باشه ۱۲ روز بعد واست تعویض پلاک میکنم اونجا بده پولو.بعد ۱۲ روز رفتیم واسه تعویض پلاک ی شخصی رو فرستاد گفت این برادر خانوممه من میخام ماشین ثبت نام کنم و اینجا نیستم پلاک بزن ب اسم این منم الان واست باقی حسابتو میفرستم.(که بعدا مشخص شد این خریدار ماشینه و خودش واسطه بوده التبه همین اقام باهاش توافق کرده بود یجورایی اصلا نگفت خریدار ماشینم و کلی گلایه میکرد که افتادم توی دردسر بخاطر فامیلی و من کار دارم امروز تا ساعت × نشه می رم .زمان تعویض هم که هوادار این طرف ما شد که نگران نباش میگه زدم حتما زده) نوبت تعویض ما زنگ زدم گفت آقا فرستادم واست
پرسیدم اس ام اس نیومد واسم گفت شبا کردم تا شب میاد و ی پیامک جعلی کسر از حساب خودش که متاسفانه روی گوشی بود گم شد بعدش واسم فرستاد.
منم پلاک زدم واسش شب شد نیومد زنگ زدیم دو ماهی جواب نداد .رفتم مغازش چندتا بهانه آورد و توی چند مرحله یه چهل میلیون داد الان باقیش ۶۰ میدون مونده که زنگ میزی جواب نمیده پیام میده میگه میزنم اول هفته آخر هفته سر ماه و خلاصه همینجوری سر میدوونه.
الان سوال از شما اینه این کارش مصداق کلاهبرداریه یا تدلیس و قابل پیگری هستش .
مدارک فقط قولنامه دستی داریم با امضای شهود
اس ام اس های رد و بدل شده که چقدرش مونده چقدرش دادی واست این مقدار می ریزم
لیست گردش حساب و واریزی های من از طرف ایشون بوده روی همراه بانکم.